25. jūnijā, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs tikās ar mūzikas festivāla „Kubana” organizatoriem un panāca vienošanos, ka pasākums norisināsies Lucavsalas dienvidu daļā – Salu tilta kreisajā pusē, braucot no centra, nevis atpūtas zonā. Šāds lēmums tika pieņemts domes priekšsēdētājam un organizatoriem kopīgi apmeklējot Lucavsalu.

N. Ušakovs atgādina, ka pašvaldība šobrīd plāno uzsākt arī salas dienvidu daļas labiekārtošanu: „Apvienosim patīkamo ar lietderīgo, pēc festivāla rīdziniekiem būs vēl viena kārtībā savesta pilsētas daļa.”

„Šis festivāls ir pilsētai izdevīgs – tā ir laba reklāma Rīgai, kas piesaistīs tūristus no Baltijas valstīm un pārējās  Eiropas,” pēc tikšanās pauda N.Ušakovs, uzsverot, ka festivāli ir ne tikai kultūras, bet arī tūrismu veicinoši pasākumi. „Šis un citi festivāli, piemēram, starptautiskais džeza festivāls ar Igoru Butmanu, atved uz Rīgu tūristus, kuri nākotnē, visticamāk, atgriezīsies atkal.”

Festivāla zona būs slēgta, festivāla norisi pašvaldība atbalstīs administratīvi nevis finansiāli.

Kā ziņots, par pasākuma rīkošanu Latvijas galvaspilsētā N.Ušakovs pagājušajā nedēļā  Sanktpēterburgā vienojies ar  festivāla producentu Iļju Ostrovski. Festivāls norisināsies no 6. līdz 9. augustam.