No 10. jūnija sākusies Latvijas Leļļu teātra biļešu iepriekšpārdošana uz izrādēm augustā! Pēc vasaras brīvdienām teātris nākamo sezonu sāks 8. augustā.

Jaunās sezonas pirmajā mēnesī jau tradicionāli tiek piedāvātas izrādes mazākajiem skatītājiem – „Slavenais pīlēns Tims”, „Trīs sivēntiņi un vilks”, „Trakulīte sandalīte”, „Kas notiek Dižmežā?” un daudzas citas. Šobrīd vēl ir iespēja iegādāties vislabākās vietas zālē arī uz publikas īpaši iemīļotajiem iestudējumiem „Un atkal Pifs” un „Joka pēc alfabēts”.

Paralēli izrādēm teātrī notiks darbs pie jauno izrāžu iestudēšanas. Līdz ar skolas sākumu septembrī skatītājus priecēs veselas trīs pirmizrādes. Latviešu trupā tiek iestudētas izrādes „Kur ņemt vienu apkampienu?” (režisore Laila Kirmuška) un „Kentervilas spoks” (režisore Nadežda Aļekesejeva), savukārt krievu trupā – „Septiņi kazlēni un vilks” Valda Pavlovska režijā.

Lai izrāžu atmosfēru varētu izbaudīt arī vasarā, kad aktieri un lelles atpūtīsies, Leļļu teātra kasē iespējams iegādāties jauno audio disku „34 krāsas dziesmās” – mūziku no senām un ne tik senām teātra izrādēm.

Biļetes uz Leļļu teātra izrādēm iegādājamas visās „Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv/. Biļešu kase Latvijas Leļļu teātrī strādās līdz sezonas beigām - 19. jūnijam, un atsāks darbu 20. jūlijā.

Informācija par Latvijas Leļļu teātra izrādēm atrodama www.lelluteatris.lv/.