20. un 21. jūnijā Rīgā notiks Maskavas Treniņcentra „SEX.RF” praktiskās nodarbības. Nu jau gandrīz gadu Latvijas sievietēm tiek piedāvāta iespēja apgūt visdažādāko seksa tehniku nianses. Bet tik un tā gribētāju bagātināt savas zināšanas pieplūdums nemazinās. Šoreiz Treniņcentrs „SEX.RF” piedāvā rīdziniecēm trīs apmācības programmas: “Orālā seksa māksla”, “Vaginālā seksa māksla” un “Taizemiešu seksa māksla”. Sievietēm, kuras ne reizi nav apmeklējušas līdzīgas nodarbības, piedāvājam īsu ieskatu, kas atbild uz diviem visbiežāk uzdotajiem jautājumiem: “Kāpēc man tas vajadzīgs?” un “Kā tas notiek?”

1. TRENIŅŠ – ORĀLĀ SEKSA MĀKSLA

Visi vīrieši ir kā bez prāta no orālā seksa. Šie jutekliskie glāsti daudziem no viņiem aiztaupa tūkstošiem vārdu. Tie izveido tik ciešu emocionālo saiti, ka pat daudz ko izbaudījis vīrietis piedāvās savu roku un sirdi, lai tikai paliktu kopā ar sievieti, kas spēj dāvāt viņam visizsmalcinātākās baudas.

Treniņa laikā Jūs uzzināsiet, kāpēc orālie glāsti vīriešiem ir tik ļoti tīkami un kā šo piesaisti izmantot ciešu, kaislīgu un jutekliski piepildītu attiecību veidošanā. Jūs uzzināsiet vīrieša ķermeņa slepenos punktus un iemācīsieties uz tiem iedarboties. Iemācīsieties paildzināt viņa orgasmu vai, gluži pretēji, paātrināt ejakulāciju – atkarībā no Jūsu garastāvokļa. Jūs spēsiet dienu no dienas pārsteigt savu vīrieti arvien jaunām un jaunām erotiskajām tehnikām.

Nesen apmeklēju treniņu „Orālā seksa māksla”. Godīgi sakot, sākotnēju biju ļoti sakautrējusies un domāju, ka neko būtisku tas man nedos, taču pēc treniņa mana personīgā dzīve pilnībā izmainījās! Mans vīrs vienkārši ir sajūsmā, nēsā mani uz rokām J! Iesaku visām! Tā ir ļoti noderīga pieredze, ar to jūsu sekss kļūs daudzreiz piesātinātāks un spilgtāks!

Anastasija, 25 gadi

2. TRENIŅŠ – VAGINĀLĀ SEKSA MĀKSLA

Tavs pirmais sekss ar jaunu vīrieti? Vai sekss ilgstošās attiecībās ar pastāvīgu partneri? Kā izdarīt tā, lai šī reize kļūtu par atklāsmi, kuru tavs vīrietis nespēs aizmirst nekad?

Nevienai sievietei nav noslēpums, ka vaginālais sekss ir kā sens draugs – Tu to pazīsti caur caurēm līdz pat sīkumiem un vairs negaidi no tā nekādus pārsteigumus. Neko jaunu nenākas arī sagaidīt, kad atrodaties ilgstošās attiecībās. Seksā pieredzējušu vīrieti jau tā, šķiet, ir neiespējami ar kaut ko pārsteigt, kur nu vēl – kad atrodaties ilgstošās attiecībās. Bet, ai, kā gribas, lai katrs Tavs pieskāriens būtu viņam negaidīts, un seksa priekšnojauta Jūs abus piepildītu ar tieksmi un iekāri. Lai viņa skatiens degtu uzbudinājumā un teiktu „Sekss ar Tevi ir vislabākais, kas manā dzīvē notiek”.

Kļūt savam mīļotajam seksā par jaunu sievieti vai pārtapt gultā katru reizi par vienu no tūkstoš dažādām mīļākajām. Vaginālā seksa mākslas treniņš palīdzēs Jums padarīt dzimumaktu par kaut nepazīstamu un neparastu pat tad, kad jau ilgus gadus esat kopā.

Pēc treniņa „Vaginālā seksa māksla” apmeklēšanas sapratu, cik ikdienišķas ir mūsu intīmās attiecības. Dalība treniņā man ļāva izprast visu manu ar vīru attiecību dziļumu un jutekliskumu. Rekomendēju visām.

Marina, 35 gadi

3. TRENIŅŠ – TAIZEMIEŠU SEKSA MĀKSLA

Sievietes krūtis, gurni, dibens, kaunuma paugurs ir paši spēcīgākie fetiši, kas piesaista vīriešu uzmanību un izraisa viņiem noturīgu uzbudinājumu. Taču atšķirībā no Austrumiem mēs šīs vīriešu iekāres zonas izmantojam minimāli, ļaujot viņiem uz sieviešu jaukumiem tikai paskatīties.

Vīrieši kļuvuši seksā tik izlepuši, ka tikai atgriežoties no Taizemes izbrīnā stāsta par seksa brīnumiem, kurus demonstrē taizemietes. Taču taizemiešu noslēpums nav tikai meistarīgā noteiktu tehniku mācēšanā, bet arī īpašā viltībā, smalku paņēmienu, pateicoties kuriem parasts sekss vīrietim pārvēršas par kaut ko neticamu, zināšanā.

Lūk, visus šos noslēpumus Jūs būsiet spējīga pielietot uzreiz pēc treniņa apmeklēšanas.

Treniņa programma  ietver visizsmalcinātākās tehnikas, kuras Austrumos sauc par „ķermeņa skūpstiem”. Taizemietes prot un zina, kā skūpstīt ar ķermeni tādā veidā, lai vīrietis uzbudinātos tik ļoti, ka sasniegtu visspēcīgāku orgasmu, pat neieejot sievietē. Šādus skūpstus Jūsu mīļotais noteikti nekad nebūs izjutis.

Tas bija pats negaidītākais notikums mana vīra dzīvē. Turklāt arī manis pašas dzīve piepildījās ar jau aizmirstām sajūtām un kaisli. Sākām mazāk uztraukties par  savu bērnu dzīvēm un problēmām. Vairāk uzmanības pievērsām mūsu pašu attiecībām, parādījās pilnīgi jauns izpētes priekšmets un tēmas, par kurām mēs ar vīru viens par otru nekā nezinājām. Paldies, Jums, ka dāvājāt mūsu laulībai otro jaunību.

Tata, 50 gadi

Nobeigumā ir vērts pieminēt, ka Jūsu fiziskajai formai un sagatavotībai treniņos pasniegto metožu veiksmīgā pielietošanā nav būtiskas nozīmes.

Starptautiskā apmācību tīkla „SEX.RF Treniņcentrs” treniņi notiks Rīgā, 20. un 21. jūnijā, Smilšu ielā 3. Biļetes uz treniņiem var iegādāties iepriekšpārdošanas vietnē Biļešu servisā.