Saka - bērnība beidzas, kad sākam apiet peļķes. Mēs - UADBB Aon Baltic Latvijas filiāle - priecājamies par bērniem, kas prot un grib rotaļāties. Kas, pārcietuši savas grūtās pieredzes, tomēr palikuši garā stipri un joprojām grib rotaļāties.

11. jūnijā Aon Baltic Latvijas filiāle UADBB rīkos Labdarības dienu Īslīces SOS Bērnu ciematā, kuras laikā tiks veikti bērnu rotaļu laukuma uzlabošanas un apkārtnes labiekārtošanas darbi.

Ik gadu Aon korporācijas darbinieki vairāk kā 60 pasaules valstīs piedalās Aon Starptautiskā Labdarības dienā, veicot dažādus sabiedriskos darbus un ziedojot līdzekļus labdarībai. Šogad Aon Starptautiskā labdarības diena ir 11.jūnijs. Aon pārstāvis Latvijā – UADBB Aon Baltic Latvijas filiāle, turpinot iepriekšējos gados lieliski iesākto sadarbību ar Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju, vēlas šogad Aon Labdarības dienā atbalstīt bērnus, kuri dzīvo Īslīces SOS Bērnu ciematā. Aon Labdarības dienas ietvaros rotaļu laukumiņā tiks ierīkota liela smilšukaste, basketbola laukumā tiks uzstādīts jauns soliņš, tiks uzstādītas jaunas atkritumu urnas un āra puķu kastes, kurās tiks iestādīti jauni ziedi.

Ņemot vērā to, ka Īslīces SOS Bērnu ciematā šobrīd dzīvo daudz bērnudārza vecuma un pirmo klašu vecuma bērnu, vēloties sagādāt īpašu pozitīvo emociju gammu mazākajiem, Aon ir uzaicinājuši bērnu tik iemīļotos raidījuma „Kas te? Es te!” varoņus - Lupi un Konstantīnu! Pēc paveiktajiem darbiem visi kopā pavadīsim laiku veidojot dažādus roku darbus, spēlējot spēles un veltot cits citam nedalītu uzmanību un pozitīvu saskarsmi, visi kopā sarīkosim pikniku un vārīsim zupu jaunajā ugunskura katlā.

UADBB Aon Baltic Latvijas filiāle aicina arī savus sadarbības partnerus un pārējos sabiedrības locekļus iesaistīties Īslīces SOS Bērnu ciemata atbalsta aktivitātēs. Vairāk informāciju par iespējamajiem atbalsta veidiem var iegūt apmeklējot speciāli Labdarības dienai izveidoto mājas lapu.

Īpašs paldies Aon klientiem, kuri jau pagājušajā gadā atsaucās aicinājumam ziedot un atbalstīt SOS Bērnu ciematus!  Un paldies tiem, kuri atsaucās un atbalsta šogad- Hanzas maiznīcas, Latfood, Cido, Depo Diy, Voldemārs un citiem, kuri vēl tikai plāno atsaukties šim aicinājumam!

Par Aon Korporāciju

Aon Baltic ietilpst Aon Corporation (NYSE:AOC), kas ir pasaules līderis risku vadības, apdrošināšanas un pārapdrošināšanas brokeru pakalpojumu sfērā un konsultāciju sniegšanā personāla vadības jomā. Vairāk nekā 66 tūkstoši Aon profesionāļu visā pasaulē nodrošina saviem klientiem inovatīvu un efektīvu pieeju risku vadībā un lēmumos, kuri vērsti uz produktīvu personāla darbu. Kompānijas plašie resursi, nozares zināšanas un tehniskā pieredze vietējos tirgos ir pieejami, pateicoties vairāk nekā 500 birojiem vairāk nekā  120 pasaules valstīs.

Par Aon Baltijā

Aon ir vadošais apdrošināšanas brokeris Baltijas valstīs. Uzņēmums darbojas Lietuvas (kopš 2000. gada), Igaunijas (kopš 1999. gada) un Latvijas (kopš 2002. gada) tirgū. Ar Aon Baltijas biroju dalību parakstīto apdrošināšanas prēmiju apjoms 2013. gadā bija aptuveni 50 miljoni EUR. Pašlaik Aon birojos Viļņā, Rīgā, Tallinā, Kauņā, Klaipēdā un Alītā strādā 98 speciālisti, kuri apkalpo vairāk nekā tūkstoti dažādu nozaru uzņēmumu.

Par SOS bērnu ciematiem

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir nevalstiska, labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenisku aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un īsteno ģimeņu stiprināšanas projektus vairākās Latvijas pašvaldībās. Divu SOS bērnu ciematu audžuģimenēs (Īslīcē un Valmierā), kā arī SOS jauniešu mājās Jelgavā un Iecavā – atbalstu, drošību un jaunas mājas raduši 160 bērni un jaunieši no visas Latvijas. SOS ģimeņu stiprināšanas projekti ik gadu sniedz nepieciešamo atbalstu un palīdzību vairāk kā 500 bērniem no Īslīces, Rīgas, Bauskas, Olaines un Cēsu novadu sociālā riska ģimenēm. Savu darbu SOS audžuģimenes var veikt tikai pateicoties atsaucīgu uzņēmumu un labas gribas cilvēku atbalstam.