Ogres estrādē,  13. jūnijā, notiks festivāls "Baltic Summer Radio Dance Festival". Lai pasākuma apmeklētāji varētu nokļūt mājās, naktī no sestdienas uz svētdienu tiks norīkots papildu elektrovilciens Ogre-Rīga, informē uzņēmuma “Pasažieru vilciens” pārstāvji.

Elektrovilciens Nr.6249 Ogre-Rīga no Ogres aties plkst.1.45, Jaunogres stacijā pieturēs plkst.1.47, Ikšķilē - 1.52, Saulkalnē - 1.56, Salaspilī - 2.01, Dolē -2.04, Šķirotavā - 2.10, Daugmalē - 2.12, Jāņavārtos - 2.15, Vagonu parkā - 2.20, bet Rīgā pienāks plkst.2.24.

Vilcienu saraksts aplūkojams šeit

2015.gada vasarā lielākajās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas pilsētās notiks dzīvās mūzikas radio deju festivāli ar nosaukumu „Baltic Summer Radio dance festival”. Šo festivālu laikā uzstāsies populāri mūziķi un grupas, kuru dziesmas regulāri tiek atskaņotas radiostacijās un ko iemīļojuši klausītāji.

Pirmie četri „Baltic Summer Radio dance” festivāli notiks Ventspilī (12.06.), Ogrē (13.06.), Jelgavā (19.06.) un Daugavpilī (20.06.).

Katrā pilsētā uzstāsies populārākie pašmāju mūziķi, kā arī viesmākslinieki no Eiropas un Krievijas. Lai arī galvenie mākslinieki koncertēs visos festivālos, vairāku izpildītāju sastāvs dažādās pilsētās mainīsies.

Šajos vērienīgajos brīvdabas pasākumos Latvijas pilsētās uzstāsies:

Haddaway

Sandra

Grupa „Bi-2” (tikai Jelgavā) 

Jegors Krids

Grupa „Miraž”

Grupa „Otra Puse”

Grupa „Musiqq”

Grupa „Linga”

Markus Riva

Vairāku izpildītāju dziesmas festivāla apmeklētāji dzirdēs īpaši šim pasākumam veidotā aranžējumā, un to pavadījumu spēlēs 8 Latvijas mūziķu grupa - MC Orķestris, kurā darbojas Roberts Rasa, Džulians, Edgars Jass, Uldis Beitiņš, Anrijs Grinbergs un Kaspars Kurdenko ar vokālistiem Karīnu Tropu, Dināru Rudāni un Ivo Grīsniņu Grīsli.

Īpaši festivālam tiks celta liela skatuve, uz tās izvietots viskvalitatīvākais skaņas un gaismas aprīkojums, kā arī vairāki ekrāni labākai redzamībai un video projekcijām.

Pasākumu vadīs Patriks Grīva, bet kā dīdžejs publiku izklaidēs Roberts Lejasmeijers.

Skatītājiem būs iespējams piedalīties aktivitātēs un konkursos kopā ar vienu no Latvijas vadošajām komandas veidošanas un bērnu atrakciju kompānijām „Reāls Piedzīvojums”, kā arī baudīt gardus ēdienus un dzērienus. Bērniem līdz 10 gadiem ieeja bez maksas!

Biļetes var iegādāties šeit