TV3 aicina kopā ar draugiem un ģimeni izbaudīt Līgo svētkus un Jāņus. Svētkus ieskandinās Bez Tabu īpašā rubrikā Meklējam Jāni, kur iepazīsimies populāriem gaidāmās vārda dienas gaviļniekiem. Pēc tam stafete tiks nodota seriāla UgunsGrēks iemīļotajiem varoņiem, lai pieskandinātu Latviju ar skanīgām un lustīgām noskaņām. Savukārt 24. jūnijā TV3 piedāvās vienu no Latvijas labākajām filmām – Limuzīns Jāņu nakts krāsā! Sagaidiet un pavadiet svētkus no 22. līdz 24. jūnijam kopā ar kanālu TV3!

Bez Tabu ieskandina svētkus

Pirms Jāņu nedēļā, no 16. līdz 22. jūnijam plkst. 19:35 TV3 raidījums Bez Tabu piedāvās īpašu rubriku Meklējam Jāni. Jā, nepārlasījāties – Jāni nevis papardes ziedu! Kā izrādās, vārds Jānis, ar ko latviešu tautai vajadzētu lepoties, pamazām izzūd. Tāpēc Bez Tabu komanda pirms svētku laikā īpašā rubrikā Meklējam Jāni tiksies ar Latvijas izcilākajiem un interesantākajiem Jāņiem, tostarp arhibīskapu Jāni Vanagu, ārstu Jāni Ģīli un aktieri Jāni Jarānu.

Pavadiet svētkus ar UgunsGrēku

Kā jau īstos svētos pienākas, kārtīga lustēšanās ar skatītāju iemīļotā seriāla UgunsGrēks varoņiem, kuri līgos gan Limbažos, gan Cinevillā. Būs dziesmas, būs danči un īstena svētku līksmība kopā ar Zentiņu, Jezupu, Gati, Induli, Gunāru, Fēliksu, Ievu, Lidiju, Danu, Jevgēniju un citiem!

Seriāla UgunsGrēks Zentiņas atveidotāja Regīna Devīte saka: „Labas tradīcijas ir jāturpina! Arī šovasar es un citi seriāla UgunsGrēks personāži sarīkosim skatītājiem lustīgu Vasaras saulgriežu svinēšanu! Un šogad, atšķirībā no citiem gadiem, svētku ballīte notiks trīs dienu garumā – trīs vakarus TV3 ekrānos nerimsies dejas un dziesmas! Lai Jums līksmi Līgo svētki un saldi papardgrēki!” Skatieties UgunsGrēks līgo Limbažos 22.jūnijā plkst. 15:55, UgunsGrēks līgo Cinevillā 23.jūnijā plkst. 15:45, UgunsGrēks atkal līgo Limbažos 24.jūnijā plkst. 20:20 kanālā TV3!

Limuzīns Jāņu nakts krāsā

Protams, neiztrūkstoša svētku sastāvdaļa ir Limuzīns Jāņu nakts krāsā! Lieliska, latviska gara piestrāvota komēdija. Mirtas tante loterijā laimējusi vieglo autiņu. No malu malām sarodas tuvi un tāli radi, cerot, ka savā testamentā tante mašīnu norakstīs viņiem. Sākas konflikti, rodas komiskas situācijas, bet latviskā dzīvesziņa izrādās stiprāka par ļaužu vājībām. Filma uzņemta pēc Māras Svīres stāsta. Skatītāju aptaujā kino simts gadu jubilejas reizē (1995) atzīta par visu laiku labāko latviešu filmu. Baudiet Limuzīns Jāņu nakts krāsā 24.jūnijā plkst.17:05 kanālā TV3!

Izbaudiet svētku programmu no 22. līdz 24. jūnijam kanālā TV3!

Prieks kopā būt!