Vakar vakarā bijām liecinieki brīnumu pilnam Labestības dienas koncertam. Lai arī LNT, Swedbank, Rimi un Ziedot.lv organizētā labdarības akcija norisinās jau devīto gadu, šogad tā pierādīja, ka brīnumi tiešām notiek. Palīdzot bērniem visā Latvijā, sabiedrībā zināmas personas bija pieņēmušas dažādus izaicinājumus, piepildot Labestības dienas koncertu ar brīnumiem. Kopumā akcijas ietvaros tika saziedoti 142 015 eiro, kas ļaus palīdzēt 39 bērniem un to ģimenēm. Sirsnīgs paldies ikvienam ziedotājam! Visiem, kuri vēlas vēl noziedot līdz 15.jūnijam ir šāda iespēja gan portālā ziedot.lv, gan zvanot pa tālruni 90 00 63 83 (1.42 eiro), kā arī Rimi veikalos.

„Jau devīto gadu Labestības dienā ar prieku redzam, cik atsaucīgi un iejūtīgi ir Latvijas iedzīvotāji. Fantastiski, ka visi kopā esam radījuši iespēju palīdzēt tik daudz bērniem. Mūsu plašās sirdis un atsaucība ir pierādījums tam, ka Latvija ir liela un dižena valsts ar nākotni. Īpašs paldies visiem LNT skatītajiem un ziedotājiem, milzīgs paldies māksliniekiem, kuri iesaistās un padara katru Labestības dienu neaizmirstamu un piepilda to ar brīnumiem,” norāda Baiba Zūzena, MTG TV Latvia vadītāja.

Vakardienas Labestības dienas noslēgumā tika piedzīvots brīnums, visiem kopā saziedojot vairāk nekā 142 tūkstošus eiro. Šie līdzekļi nodrošinās iespēju palīdzēt Elīzai, Katrīnai, Ērikai, Dainim, Ričardam un Keitai veikt nepieciešamās ārstēšanās procedūras. Papildu tam, būs iespēja palīdzēt vēl 62 bērniem, kuriem trūkst paša dārgākā – veselības.

Latvijas slavenības atklāj izaicinājumus

Labdarības akcijas noslēguma dienā tiešraides no Kongresu nama bija vērojamas arī LNT, savukārt vakarā koncerta tiešraidē ikviens varēja piedzīvot īstus brīnumus. Tā laikā Latvijā zināmas slavenības pārsteidza ar dažādiem izaicinājumiem, piemēram, Lauris Reiniks rādīja fokusus – pokusus, Jana Duļevska lidoja, Māris Grigalis dejoja stepu, Agnese Rakovska spēlēja uz glāzēm un Marija Bērziņa dejoja. Šī koncerta laikā, zvanot uz labdarības tālruni, ikvienam bija iespēja aprunāties arī ar LNT studijā esošajām, Latvijā cienītām personībām – Inesi Galanti, Māru Zālīti, Agnesei Kleinu, Kristīni Garklāvu, Kristapu Tālbergu, Mārtiņu Pļaviņu, Arni Krauzi, Normundu Zušu, Arti Ābolu un Ilzi Dobeli.

Aktivitātēm piepildīta diena

Labdarības akcijas Labestības diena noslēguma dienā pie Kongresa nama jau no rīta ar labām domām pulcējās mazi un lieli ziedotāji. Visapkārt valdīja priecīga, radoša un draudzīga gaisotne, ar skanīgām dziesmām uzrunāja Zvaigžņu sala, bērnu vokālā studija Rasa, bērnu vokālais ansamblis Knīpas un knauķi, aktrise Karīna Tatarinova un mazā Dārta Stepanova, kā arī mūziķis Mārtiņš Ruskis un citi mākslinieki. Norisinājās dažādas aktivitātes – labestības tirdziņš, zīmēšanas studija, piedalīties lielformāta galda spēlēs, kā arī doties rotaļās ar Laumiņas rezidences un Jogitas pasākumi tēliem.

Sirsnīgs paldies ikvienam ziedotājam!

Tava televīzija no sirds!