Šķiet, nebūs pārspīlēts, sakot, ka 5. septembrī liepājniekus iepriecinās gada grandiozākais latviešu popmūzikas notikums (ar izteikti liepājnieciskām saknēm!) – Guntara Rača jubilejas lielkoncerts “Tikai tā!”. Koncerts notiks Liepājas Olimpiskajā centrā, tajā skanēs dziesmas ar Rača vārdiem un tās izpildīs pašmāju mūzikas slavenības: Raimonds Pauls, Zigfrīds Muktupāvels, “bet bet”, Uldis Marhilevičs, Ainars Virga, Olga Rajecka, Liene Šomase, Ivo Fomins, Normunds Rutulis u.c.

Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Guntars Račs: “Liepāja ir mana dzimtā pilsēta. Tā ir mana bērnība, tie ir mani draugi, kaimiņi un cilvēki, kurus es, pat personīgi nepazīstot, uz ielas atpazīstu kā savējos. Gaidāmais koncerts, ļoti iespējams, ir pats svarīgākais manā dzīvē. Šoreiz tā nebūs tikai pateicība maniem līdzautoriem un izpildītājiem, kā tas bija martā Arēnā Rīga. Šoreiz tas būs pateicības koncerts manai pilsētai, manai skolai, skolotājiem un draugiem un ienaidniekiem, kas mani padarījuši par to, kas esmu - un es esmu liepājnieks, kuram dzīvē mazliet paveicies. Koncerta programma Liepājā būs atšķirīga, jo pirmajā daļā plānoju vairāk akcentēt savu sadarbību ar “Līviem”, Marhilu un Ivo Fominu, bet otrajā daļā ar Raimonda Paula līdzdalību plānojam prezentēt topošo „bet bet” albumu „Vasara nebeigsies nekad”, kurā esam ierakstījuši jaunas dziesmas, kas radītas sadarbībā ar Maestro. Domāju, ka pat tiem, kas bija Arēnā Rīga, vai redzēja koncerta video ierakstu LTV, būs interesanti, jo programma  būs mainīta. Ar milzu nepacietību gaidu šo koncertu un darīšu visu, lai tas kļūtu par jauku muzikālu piedzīvojumu ikvienam, kurš atnāks.  Jo kā koncertā dziedās Olga Rajecka: „Mums jātiek tai vietā, kur mati pland vējā, kur saule krīt jūrā, kur liepa ir svētā - pilsētā izredzētā!”.

Video no Guntara Rača un draugu koncerta “Tikai tā!” Arēnā Rīga 27. martā: Raimonds Pauls un Normund Rutulis  - “Nekur nav tik labi kā mājās”: