Visā pasaulē populārais krāsu skrējiens šogad pirmo reizi arī Latvijā – “LMT Summer Sound” festivāla ietvaros, 11. jūlijā.

“LMT Summer Sound” festivāla ietvaros, pirmo reizi Latvijā, norisināsies visā pasaulē populārais krāsu skrējiens. Sadarbībā ar krāsu kompāniju “Alpina” krāsu skrējiena starts tiks dots 11. jūlijā, 13:00, bet pulcēties krāsu skrējienam aicināts ikviens jau no 12:30 pie “LMT Summer Sound” festivāla “Cēsu Alus” skatuves.

Katrs dalībnieks saņems skrējiena starta komplektu – īpašo “Alpina krāsu skrējiena”  kreklu un krāsu pulvera maisiņu. “Alpina krāsu skrējiena” maršruts sāksies pie “Cēsu Alus” skatuves un vīsies cauri Jūrmalas parkam, tā pieguļošajām ieliņām, pludmali un noslēgsies turpat pie “Cēsu Alus” skatuves. Trases garums būs ap 3km, bet to izskriet, iziet vai izsoļot ir aicināts ikviens interesents, jo uzsvars skrējienā būs uz jautrību un labu laika pavadīšanu, nevis skriešanas ātrumu. Trasē būs vairāki krāsu punkti, kuros varēs saņemt papildus krāsu šaltis. Finišā būs pieejams ūdens krāsu nomazgāšanai.

Pirmo biļešu cena “Alpina krāsu skrējienam” – EUR 7. Tās ir nopērkamas visās “Biļešu Serviss” kasēs Latvijā un internetā.

Krāsu skrējienu rīko “LMT Summer Sound” festivāls sadarbībā ar Liepājas Vieglatlētikas klubu un Liepājas Sporta pārvaldi. Atbalsta “Alpina” krāsas.

“Alpina krāsu skrējiena” video:

Festivāls LMT Summer Sound norisināsies 10. – 11. jūlijā, Liepājā. Līdz ar iepriekšminētajiem mūziķiem, divu dienu garumā tajā uzstāsies Nico&Vinz, Apocalyptica, Mumiy Troll, Musiqq, Piendvedēja Piedzīvojumi, Astro’n’out un DJ Rudd, Jānis Stībelis, Fēlikss Ķiģelis, Bet Bet, Aurora, Laika Suns un daudzi citi mākslinieki. Savukārt sadarbībā ar RedBull Thre3style apmeklētājus sagaida lielākā deju telts Baltijā, kur 800 kvadrātmetros varēs baudīt elektronisko mūziku kopā ar DJ ESKEI83, DJ Flip, DJ Madfingaz, DJ Aspirīns un daudziem citiem.

Festivāla biļešu cenas: ieejas biļete - EUR 28, ieejas biļete un telts vieta – EUR 35, VIP biļete – EUR 70, VIP biļete + autostāvvieta – EUR 85. Festivāla biļetes var iegādāties visās “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās Latvijā un internetā.

Uz vasaras grandiozāko pludmales festivālu ielūdz Latvijas Mobilais Telefons, garšu piešķir A/S Cēsu Alus, atbalsta Liepājas Dome un Liepājas kultūras pārvalde, iesaka Radio SWH un SKATS.LV.

Sekojiet informācijai par festivālu:

festivāla mājaslapā: www.summersound.lv/

sociālajos tīklos:

Twitter: twitter.com/SummerSoundFest

Draugiem.lv: www.draugiem.lv/summersound/

Facebook: www.facebook.com/summersoundfest