Jau pirms Jāņiem TV3 ekrānos skatītāji varēs iepazīties ar šova Saimnieks meklē sievu desmit jaunajiem saimniekiem. Šī gada iekārojamāko saimnieku vidū būs gan lopkopji, gan zemeņu plantāciju īpašnieks, kā arī viens gleznotājs. Jaunākajam no šova dalībniekiem ir 21 gads, bet vecākajam – 74 gadi! Nenokavējiet šova Saimnieks meklē sievu iepazīšanās sēriju 15. jūnijā plkst. 21:00 kanālos TV3 un TVPlay!

Šogad TV3 šovam Saimnieks meklē sievu pieteikti vairāk nekā 100 saimnieki. „Tik liela saimnieku atsaucība kā šogad mums ir pirmo reizi. Secinājām, ka saimnieki, kas šogad palika aiz svītras, pagājušās sezonās noteikti būtu iekļuvuši labāko desmitniekā. Šosezon pieteikušies saimnieki gan ar ļoti lielām saimniecībām, gan arī ar mazām, bet ļoti sakoptām lauku sētām. Ir prieks pie viņiem ciemoties un ar gandarījumu secināt, ka īstas latvju sētas joprojām ir saglabājušās. Izvēlējāmies ļoti dažādus saimniekus – gan pēc nodarbošanās, gan pēc rakstura īpašībām!” atklāj šova producente Sandija Miezīte, kura neslēpj, ka Saimnieks meklē sievu ir viņas visu laiku mīļākais televīzijas projekts.

Visspilgtākās emocijas S.Miezīte piedzīvojusi, ciemojoties pie šova vecākā dalībnieka Kārļa Lepša no Mūrmuižas: „Kārlim ir 74 gadi, bet anketā viņš bija rakstījis, ka jūtas tā it kā viņam būtu 55! Viņš ir dārznieks trešajā paaudzē un es pusstundas laikā par dārza kopšanu uzzināju vairāk nekā biju zinājusi visas savas dzīves laikā! Viņā ir apbrīnojama vitalitāte un enerģija. Ļoti ceru, ka viņš atradīs savu dārznieci!”

Ļoti patīkama viesošanās arī bijusi pie šova jaunākā dalībnieka – 21 gadu jaunā Jāņa Šmita no Matīšu pagasta, kurš vidusskolnieks būdams, izdomājis, ka saimniecībā jāaudzē zemenes. Pagājušajā vasarā no zemeņu lauka dienā nolasītas 100 kg zemeņu. „Jānis ir ļoti jauns, bet ir īsts saimnieks savās mājās. No viņa ikviens jaunietis varētu pamācīties mērķtiecību un darba prieku,” uzsver producente S.Miezīte.

Interesants ir arī saimnieks Ģirts Brumsons no Aizputes – viņa vaļasprieki ir glezniecība, tēlniecība un dārzkopība. Ģ.Brumsons sācis pie mājas veidot mākslas parku un smej, ka pie viņa par sievu, lai piesakās visas modeles. Vēl starp desmit saimniekiem iekļuvis latgalietis, kuram pieder 200 govis, kurzemnieks, kura lielākā aizraušanās ir makšķerēšana, kā arī vidzemnieks ar plašu sirdi un dvēseli. Šos un vēl četrus saimniekus vaŗēsiet iepazīt Saimnieks meklē sievu iepazīšanās sērijā jau 15.jūnijā.

Sapņo par dzīvi laukos? Piesakies!

Visas Latvijas brīvās sievietes tiek aicinātas skatīties iepazīšanās raidījumu un rakstīt saimniekiem vēstules. Saimnieciskas sievietes, kuras sapņo par dzīvi laukos vai jau dzīvo laukos, taču vienām tas šķiet par grūtu – ir pienācis laiks izvēlēties kādu no desmit saimniekiem, kuri meklē sev sievu. Laiks izvēlēties sev tīkamāko saimnieku un rakstīt viņam vēstuli elektroniski, izmantojot Skaties.lv, vai pa pastu, norādot saimnieka vārdu un uzvārdu. Vēstulē jānorāda, kādēļ būtu piemērota saimniece konkrētajai saimniecībai un jāpievieno sava fotogrāfija. Dalībnieki sola, ka visas vēstules izlasīs Sūtiet vēstules uz TV3, Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021.

Saimnieks meklē sievu jaunās sezonas iepazīšanās sērija 15.jūnijā plkst. 21:00 TV3 un TVPlay!

Prieks kopā būt!