Latvijas aviokompānija airBaltic noslēgusi sadarbības līgumu ar LOT Polish Airlines. Šī sadarbība airBaltic klientiem piedāvās ērtus lidojumus uz Eiropas dienvidaustrumiem, savukārt LOT Polish Airlines pasažieriem uz Ziemeļeiropu.

airBaltic komercdirektors Kristofs Vjate (Christophe Viatte): „Uzlabojot savienojumus starp Rīgu un citām tranzītlidostām, airBaltic klientiem nodrošina iespēju nokļūt reģionos, uz kuriem tiešie reisi nav pieejami. Spēcīga partneru aviokompāniju saime, ar kurām mēs esam noslēguši vienošanās par sadarbības lidojumiem, airBaltic klientiem nodrošina ērtu ceļošanu. Pašreizējo sadarbības partneru vidū ir vairums lielāko Eiropas aviosabiedrību. Mēs esam gandarīti par LOT Polish Airlines pievienošanais šai eaugošajai saimei, kurā ir 20 lidsabiedrības. Tas ir ļoti simbolisks skaitlis, kas sasniegts šomēnes, kad airBaltic svin savu 20.gadadienu.”

LOT Polish Airlines stratēģijas, partnerattiecību un alianšu direktors Mihals Novaks :"LOT pilnveido tranzītmezglu Varšavā, piedāvājot ērtu un plašu tīklu aizvien lielākam pasažieru skaitam. Mēs esam priecīgi, ka, pateicoties mūsu partnerattiecībām ar airBaltic, vēl vairāk ceļotāju no Latvijas izvēlēsies savienojumus caur Šopēna lidostu LOT lidojumiem. Tajā pašā laikā mēs esam iepriecināti piedāvāt mūsu pasažieriem jaunus galamērķus, kurus apkalpo airBaltic. Es uzskatu, ka šī sadarbība sniegs klientiem vēl lielākas ērtības ceļojot.”

Šobrīd airBaltic maršrutā Rīga – Varšava nodrošina līdz diviem lidojumiem dienā. Šī sadarbība sniegs iespēju LOT Polish Airlines piedāvāt saviem pasažieriem ērtus savienojumus starp Varšavu un Oslo (Norvēģija), un starp Varšavu un Helsinkiem (Somija). Tajā pašā laikā airBaltic saviem pasažieriem piedāvās divus jaunus un ērtus galamērķus – Sofiju (Bulgārija) un Belgradu (Serbija).

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam, airBaltic piedāvā jaunus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

Īsi par airBaltic:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā aviosabiedrība pasaulē, kas savieno Rīgu ar 60 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995.gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99.8% akciju. airBaltic flotē ir 25 lidmašīnas: 13 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2012.gadā Airlinetrends atzinis airBaltic par vienu no desmit inovatīvākajām aviokompānijām pasaulē, savukārt 2014.gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.