Latvijas aviokompānija airBaltic no 2015.gada 25.oktobra uzlabos pakalpojumus maršrutā no Rīgas un Viļņas uz Stokholmu, palielinot lidojumu biežumu no Stokholmas Arlandas lidostas.

airBaltic komercdirektors Kristofs Vjate (Christophe Viatte): „airBaltic ziemā pārcels savus pakalpojumus no Brommas lidostas uz Stokholmas Arlandas lidostu. Mēs esam priecīgi savienot Stokholmu un Baltijas reģionu līdz pat piecām reizēm dienā.”

Maršruts

Lidojumu biežums

Sākuma datums

Cena *,

Pamata

Cena*,

Biznesa klase

Rīga – Stokholma, Arlandas lidosta

Līdz 5  lidojumiem dienā

2015.gada 25.oktobris

35 eiro

479 eiro

Viļņa – Stokholma, Arlandas lidosta

5  lidojumi nedēļā

2015.gada 26.oktobris

39 eiro

489 eiro

 

 

 

 

 

 

 

*Zemākā pieejamā cena, ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airbaltic.com/

airBaltic no Rīgas uz Stokholmu Arlandas lidostu lidojumus veiks līdz piecām reizēm dienā. Tiešie lidojumi starp Viļņu un Stokholmas Arlandas lidostu tiks nodrošināti vienu reizi dienā, darba dienās, kā arī papildu savienojumi starp Zviedrijas un Lietuvas galvaspilsētām caur Rīgu. airBaltic lidojumus veiks ar Bombardier Q400 NextGen lidmašīnu, maršrutā Rīga – Stokholma ceļā pavadot 1 stundu un 15 minūtes, bet maršrutā Viļņa – Stokholma 1 stundu un 40 minūtes. Vienvirziena biļetes cena būs sākot no 35 eiro virzienā no Rīgas un 39 eiro no Viļņas, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas izmaksas. Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts pieejams uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com/.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam, airBaltic piedāvā jaunus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

Īsi par airBaltic:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā aviosabiedrība pasaulē, kas savieno Rīgu ar 60 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995.gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99.8% akciju. airBaltic flotē ir 25 lidmašīnas: 13 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2012.gadā Airlinetrends atzinis airBaltic par vienu no desmit inovatīvākajām aviokompānijām pasaulē, savukārt 2014.gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.