Latvijas aviokompānija airBaltic no 2015.gada 25.oktobra uzlabos pakalpojumus maršrutā starp Rīgu un Berlīnes Tēgeles lidostu, nodrošinot lidojumus ar lielāku lidmašīnu. Tādējādi tiks uzlabots savienojums starp Latvijas un Vācijas galvaspilsētām, kā arī piedāvātas ērtas ceļošanas iespējas uz citiem galamērķiem Baltijas, Skandināvijas un NVS valstīs.

airBaltic komercdirektors Kristofs Vjate (Christophe Viatte): „Esam iepriecināti, ka varam dubultot sēdvietu skaitu, ko mēs piedāvājam Rīga – Berlīne maršrutā, vienlaikus samazinot pamata biļetes cenu līdz 39 eiro.”

Maršruts

Lidojumu biežums

Sākuma datums

Cena *,

Pamata

Cena*,

Biznesa klase

Rīga – Berlīne

2 lidojumi dienā

2015.gada 25.oktobris

39 eiro

535 eiro

 

 

 

 

 

*Zemākā pieejamā cena, ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airBaltic.com

airBaltic veiks lidojumus no Rīgas uz Berlīni divas reizes dienā un izmantos Boeing 737 lidmašīnu. Lidojums ilgs aptuveni 1 stundu un 55 minūtes. Vienvirziena biļetes cena būs sākot no 39 eiro (salīdzinot ar iepriekšējo cenu 79 eiro apmērā), ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts pieejams uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com/.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam, airBaltic piedāvā jaunus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

Īsi par airBaltic:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā aviosabiedrība pasaulē, kas savieno Rīgu ar 60 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995.gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99.8% akciju. airBaltic flotē ir 25 lidmašīnas: 13 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2012.gadā Airlinetrends atzinis airBaltic par vienu no desmit inovatīvākajām aviokompānijām pasaulē, savukārt 2014.gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.