Vakarnakt Latvijas aviokompānija airBaltic ar īpašu čarterreisu uz Lilli, Francijā pavadīja Latvijas basketbola izlasi uz Eiropas čempionāta basketbolā astotdaļfinālu.

Jānis Vanags, airBaltic korporatīvo komunikāciju viceprezidents: “Mēs esam patiesi gandarīti par Latvijas izlases panākumiem Eiropas basketbola čempionātā, kā arī par to, ka šis pasākums uz Latviju ir atvedis vairākus desmitus tūkstošus tūristu, kuri savu naudu atstājuši Latvijas ekonomikā, gan iegādājoties biļetes uz spēlēm, gan apmeklējot restorānus un izmantojot viesnīcu pakalpojumus.”

airBaltic nodrošina ne tikai tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem, bet papildus šajā vasaras sezonā ari atvērusi 14 jaunus maršrutus, nodrošinot čarterlidojumus uz Rietumeiropu un Vidusjūras reģionu. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam, airBaltic piedāvā jaunus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

Īsi par airBaltic:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā aviosabiedrība pasaulē, kas savieno Rīgu ar 60 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995.gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99.8% akciju. airBaltic flotē ir 25 lidmašīnas: 13 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2012.gadā Airlinetrends atzinis airBaltic par vienu no desmit inovatīvākajām aviokompānijām pasaulē, savukārt 2014.gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.