Latvijas aviokompānija airBaltic 2015.gada 26.decembrī sāks lidojumus jaunā maršrutā no Rīgas uz Veronu Itālijā ziemas aktīvās atpūtas cienītājiem.

airBaltic komercdirektors Kristofs Vjate (Christophe Viatte): “Kad Tez Tour un airBaltic apvienoja spēkus ziemas sezonai, uzmanības centrā bija mūsu klients. Mēs esam priecīgi sadarbībā ar Tez Tour piedāvāt mūsu ziemas ceļotājiem lidojumus uz Veronu Itālijā un Zalcburgu Austrijā.”

Tez Tour ģenerāldirektors Baltijas valstīs Konstantīns Paļgovs: “Rīga – Zalcburga un Rīga – Verona būs 18. un 19. sezonas galamērķi, kurus mēs piedāvājam sadarbībā ar airBaltic. Jaunie maršruti nodrošinās lieliskas iespējas ceļotājiem, kas dodas uz vēsturisko Veronu Ziemeļitālijā un bauda ziemas brīvdienas Alpos. Turklāt Verona – Rīga ir kārtējais vēsturiskais galamērķis, kuru mēs kopīgi piedāvājam ceļojumu nozarē.”

Maršruts

Lidojumu biežums

Sākuma datums

Cena *,

Pamata

Cena*,

Biznesa klase

Rīga – Verona

1 lidojums nedēļā

2015.gada 26.decembris

89 eiro

469 eiro

Rīga – Zalcburga

1 lidojums nedēļā

2015.gada 26.decembris

89 eiro

375 eiro

 

 

 

 

 

 

 

*Zemākā pieejamā cena, ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airbaltic.com/

airBaltic un Tez Tour veiks lidojumus no Rīgas uz Veronu vienu reizi nedēļā ar Boeing 737 lidmašīnu. Lidojums ilgs aptuveni 2 stundas un 30 minūtes. Vienvirziena biļetes cena būs sākot no 89 eiro, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com/.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam, airBaltic piedāvā jaunus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

Īsi par airBaltic:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā aviosabiedrība pasaulē, kas savieno Rīgu ar 60 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995.gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99.8% akciju. airBaltic flotē ir 25 lidmašīnas: 13 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2012.gadā Airlinetrends atzinis airBaltic par vienu no desmit inovatīvākajām aviokompānijām pasaulē, savukārt 2014.gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.