Šonedēļ Latvijas aviokompānija airBaltic uzsāk lidojumus piecos jaunos maršrutos no Viļņas,  lai nodrošinātu labākus savienojumus Baltijas reģionam ar Eiropu.

airBaltic komercdirektors Kristofs Vjate (Christophe Viatte): “airBaltic mājas tirgus ir Latvija, Lietuva un Igaunija. Lietuvas reisi ir daļa no mūsu stratēģijas – nākamo piecu gadu mēs plānojam piedāvāt 11 tiešos lidojumus no Viļņas. Tomēr priekšnoteikums turpmākiem uzlabojumiem ir pārliecinošs pieprasījums no ceļotājiem pēc lidojumiem gan uz, gan no Viļņas.”

Ar 1.septembri no Viļņas airBaltic savai galamērķu kartei pievienojusi Briseli, Stokholmu, Helsinkus, Parīzi un Berlīni. Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts pieejams uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com/.

Maršruts

Lidojumu biežums

Sākuma datums

Cena *,

Pamata

Cena*,

Biznesa klases

Viļņa – Brisele

3 lidojumi nedēļā

2015.gada 1.septembris

75 eiro

555 eiro

Viļņa – Stokholma

5 lidojumi nedēļā

2015.gada 1.septembris

49 eiro

485 eiro

Viļņa – Helsinki

5 lidojumi nedēļā

2015.gada 1.septembris

49 eiro

485 eiro

Viļņa – Parīze

3 lidojumi nedēļā

2015.gada 2.septembris

75 eiro

555 eiro

Viļņa – Berlīne

3 lidojumi nedēļā

2015.gada 2.septembris

59 eiro

539 eiro

 

*Zemākā pieejamā cena, ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airBaltic.com

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam, airBaltic piedāvā jaunus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

Īsi par airBaltic:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā aviosabiedrība pasaulē, kas savieno Rīgu ar 60 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995.gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99.8% akciju. airBaltic flotē ir 25 lidmašīnas: 13 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2012.gadā Airlinetrends atzinis airBaltic par vienu no desmit inovatīvākajām aviokompānijām pasaulē, savukārt 2014.gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.