Latvijas aviokompānija airBaltic 2015.gada 26.decembrī sāks lidojumus jaunā maršrutā no Rīgas uz Zalcburgu. Jaunais maršruts nodrošinās lieliskas ceļošanas iespējas ziemas aktīvās atpūtas cienītājiem.

airBaltic komercdirektors Kristofs Vjate (Christophe Viatte): “Jaunais maršruts piedāvās lielisku iespēju Baltijas ceļotājiem ziemas mēnešos doties uz Alpiem, kā arī austriešiem apmeklēt Rīgu – visdinamiskāko pilsētu Baltijas reģionā”.

Maršruts

Lidojumu biežums

Sākuma datums

Cena*, Pamata

Cena*, Biznesa klases

Rīga – Zalcburga

1 lidojums nedēļā

2015.gada 26.decembris

89 EUR

375 EUR

 

 

 

 

 

 

*Zemākā pieejamā cena, ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airbaltic.com/

airBaltic veiks lidojumu no Rīgas uz Zalcburgu vienu reizi nedēļā ar Boeing 737-500  lidmašīnu. Lidojuma ilgums būs 2 stundas un 10 minūtes. Vienvirziena biļetes cena būs sākot no 89 eiro, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com/.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam, airBaltic piedāvā jaunus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

Īsi par airBaltic:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā aviosabiedrība pasaulē, kas savieno Rīgu ar 60 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995.gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99.8% akciju. airBaltic flotē ir 25 lidmašīnas: 13 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2012.gadā Airlinetrends atzinis airBaltic par vienu no desmit inovatīvākajām aviokompānijām pasaulē, savukārt 2014.gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.