Latvijas aviokompānija airBaltic 2015.gada 1.septembrī sāks lidojumus jaunā maršrutā no Rīgas uz Stokholmu, Brommas lidostu. Jaunais maršruts nodrošinās ērtus savienojumus uzņēmējiem Latvijā un Zviedrijā.

airBaltic komercdirektors Kristofs Vjate (Christophe Viatte): “Maršruts Rīga – Stokholma Bromma ir ērts savienojums biznesa ceļotājiem uz abu valstu galvaspilsētām, kā arī lieliski papildina mūsu pašreizējo Rīga – Stokholma Arlanda maršrutu, kurā lidojumi tiek veikti līdz pat četrām reizēm dienā.”

Maršruts

Lidojumu biežums

Sākuma datums

Cena *,

Pamata

Cena*,

Biznesa klase

Rīga – Stokholma Bromma

5 lidojumi nedēļā

2015.gada 1.septembris

35 eiro

375 eiro

 

 

 

 

 

*Zemākā pieejamā cena, ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airBaltic.com.

airBaltic veiks lidojumus no Rīgas uz Stokholmu, Brommas lidostu piecas reizes nedēļā ar Bombardier Q400 NextGen lidmašīnu. Lidojums ilgs 1 stundu un 10 minūtes. Vienvirziena biļetes cena būs sākot no 35 eiro, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com/.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam, airBaltic piedāvā jaunus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

Īsi par airBaltic:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā aviosabiedrība pasaulē, kas savieno Rīgu ar 60 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995.gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99.8% akciju. airBaltic flotē ir 25 lidmašīnas: 13 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2012.gadā Airlinetrends atzinis airBaltic par vienu no desmit inovatīvākajām aviokompānijām pasaulē, savukārt 2014.gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.