Latvijas aviokompānija airBaltic ir ieviesusi papildu drošības pārbaudes pēc tam, kad tās apkalpei 8.augustā tika liegts izpildīt lidojumu BT7843 no Oslo Norvēğijā uz Haniju Krētas salā Grieķijā dēļ alkohola pārbaudēm.

Drošība ir airBaltic galvenā prioritāte. Līdz sestdienai, 8.augustam, airBaltic veica pārbaudes alkohola saturam izelpā izlases veidā katru dienu, 365 dienas gadā. Pēc šī gadījuma airBaltic nekavējoties ir palielinājusi šo pārbaužu biežumu. Turklāt, airBaltic ir izlēmusi ieviest pārbaudes 100% visam personālam, kas garantē lidojumumu drošību.

airBaltic ir atstādinājusi četrus iesaistītos reisa Oslo – Hanija apkalpes locekļus un gatavo visu nepieciešamo viņu atlaišanai no darba sakarā ar nodarīto kaitējumu. airBaltic atvainojas saviem klientiem par sagādātajām neērtībām. airBaltic izsaka pateicību Norvēģijas lidostai un policijai par to ieguldījumu, garantējot airBaltic drošības principus.

Aviokompānijai ir vairāku līmeņu kontroles mehānismi, lai nodrošinātu visu airBaltic lidojumu drošību. Aviokompānijai ir noteiktas procedūras, lai novērstu potenciālās cilvēku izraisītās kļūmes. airBaltic atkārtoti uzsver, ka aviokompānijā netiek pieļautas nekādas atkāpes no drošības standartiem.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem, kā arī izpilda čārterlidojumus Eiropas tūroperatoru uzdevumā. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam, airBaltic piedāvā jaunus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

Īsi par airBaltic:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā aviosabiedrība pasaulē, kas savieno Rīgu ar 60 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995.gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99.8% akciju. airBaltic flotē ir 25 lidmašīnas: 13 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2012.gadā Airlinetrends atzinis airBaltic par vienu no desmit inovatīvākajām aviokompānijām pasaulē, savukārt 2014.gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.

Video info var aplūkot šeit