Svētdien, 21. februārī LTV1 ēterā izskanēja autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2016” pusfināls, kurā startēja astoņi dalībnieki: Justs, Markus Riva, Samanta Tīna, Catalepsia, Marta Grigale, Ivo Grīsniņš-Grīslis, MyRadiantU un Marta Ritova. Vislielāko žūrijas un skatītāju atbalstu saņēma Justs, grupa Catalepsia, duets MyRadiantU un Marta Ritova.

Tāpat kā iepriekšējās nedēļās, dalībniekus vērtēja gan skatītāji, gan žūrija – Ieva Kerēvica, Intars Busulis, Kaspars Roga un DJ Rudd jeb Rūdolfs Budze.

Par gaidīto un sagaidīto žūrijas pārstāve Ieva Kerēvica saka: “Pārsteigumu šajā pusfinālā nebija, bet arī vilšanos neviens nesagādāja. Žūrija vienkārši ļauj notikumiem ritēt savu gaitu.”

Jau pēc nedēļas – 28. februārī – noskaidrosim, kurš no četriem izpildītājiem triumfēs konkursa finālā un pārstāvēs Latviju starptautiskajā “Eirovīzijas” dziesmu konkursā Stokholmā. Finālā uzvarētāja izvēle pilnībā būs uzticēta skatītājiem – uzvarētāju noteiks tikai skatītāju balsojums.

Šo svētdien skatītāji visaugstāk novērtēja Justu un grupu Catalepsia, bet žūrija finālam izvirzīja MyRadiantU un Martu Ritovu.

Konkursa “Supernova 2016” fināla dziesmas un izpildītāji:

Justs “Heartbeat” (A.Savadogo/A.Savadogo)

Catalepsia “Damnation” (E.Francs, J.Kreilis/E.Francs)

MyRadiantu “We Will Be Stars” (J.Driksna/J.Driksna)

Marta Ritova “Not From This World” (M.Ritova/M.Ritova)