Pašmāju grupas «The Hobos» solists Rolands Ūdris, kurš 17. janvārī Artilērijas ielā posmā starp Aleksandra Čaka ielu un Krāsotāju ielu cietis autoavārijā, joprojām smagā stāvoklī atrodas Gaiļezera intensīvās terapijas nodaļā - noskaidrojis portāls TVNET.

Šodien mūziķa sieva Ilona Balode, situācija nav būtiski mainījusies uz labo pusi. «Šobrīd bez pārmaiņām. Turpinām gaidīt, lai Rolands pamostos,» viņa komentē.


Nesenākās ziņas par Ūdra stāvokli saņēmām 23. janvārī. Arī tobrīd mūziķa veselības stāvoklis bija nemainīgs. «Nav kļuvis ne labāk, ne sliktāk,» savā «Facebook» profilā rakstīja mūziķa sieva, dziedātāja un aktrise Balode.

TVNET izdevies noskaidrot arī to, ka mūziķa traumas, īpaši galvas, ir tiešām ļoti nopietnas.

No sirds vēlam izturību un visdrīzāko izveseļošanos!


Jau ziņots, ka Ūdris cietis ceļu satiksmes negadījumā, viņu notriekusi mašīna, kā rezultātā gūtas ļoti smagas un dzīvībai bīstamas ķermeņa traumas.

Mūziķis un dzejnieks Rolands Ūdris dzimis 1975. gada 18. maijā. Bijis līderis grupās «The Hobos», «UK», «Maš Maš». Kopš 2010. gada arī muzicē duetā «Ūdris & Balode».

Pagājušā gada septembrī «The Hobos» sniedza koncertu koncertzālē «Palladium», bet 16. decembrī Ūdrim un viņa sievai, aktrisei un rakstniecei Ilonai Balodei piedzima dēls Bārts.