Krievijas nacionālās komandas galvenais treneris Oļegs Znaroks esot draudējis skandalozajam Krievijas hokeja žurnālistam Aleksejam Ševčenko, vēsta izdevums «Business Online».

Tas noticis pēc Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Zvaigžņu spēles, kas sestdien risinājās Maskavā. Pie žurnālista Austrumu konferences ģērbtuvē pienācis Znaroks un izvaicājis Ševčenko, turklāt lietojis rupjus vārdus.

Znaroks nav bijis apmierināts, ka tiek filmēts.

Krievijas valstsvienības galvenais treneris dialoga laikā Ševčenko sacīja: «Skaties, b..ģ. Ja ieraudzīšu kaut ko internetā, galvu nogriezīšu.»

Ševčenko pastāstīja, ka 53 gadus vecais Znaroks regulāri solot nogalināt, galvu noraut un visādā citādā ziņā draud ar fizisku izrēķināšanos. Hokeja apskatnieks trenerim iesaka trenēt pāraudzināšanas kolonijas hokeja komandu.

«Nesaprotu kā Krievijas hokeja izlases treneris vispār tā var runāt. Krievijas hokeja federācija cenšas mainīt izlases tēlu, veidojot organizāciju ar rietumniecisku skatījumu (labajā ziņā), taču algo treneri, kurš draud nogalināt,» teica Ševčenko. «Lai pamēģina pasaules čempionāta laikā tādā stilā ar medijiem runāt, ja līdz tam nebūs jau atlaists. Tad redzēsim, ar ko tas viss beigsies.»

Znaroka un žurnālista starpā šī nav pirmā saķeršanās. Tāpat žurnālists savulaik apmainījies asiem vārdiem ar Krievijas valstsvienības preses sekretāru Igoru Larinu. Viņš Krievijā netiek ielaists vairākās hokeja arēnās.