Gaumes, protams, atšķiras, taču iluzionista Edžus visneiedomājamākie un fascinējošie burvju triki, kas vienlaikus apvienoti ar aizraujošiem šova elementiem, neatstās vienaldzīgu nevienu. 

Ne velti mākslinieks Edžus Kauķis savu vārdu jau spējis ierakstījis Ginesa rekordu grāmatā. Turklāt sociālajā tīklā TikTok Edžum seko vairāk nekā 270 tūkstoši fanu. 

FOTOGALERIJA

Trikus, ko publikas acu priekšā demonstrē burvju mākslinieks Edžus, vismaz reizi dzīvē noteikti ir jāredz katram – viņa šovi ir tik neatkārtojami un pārsteidzoši, ka tos var skatīties ar aizturētu elpu.

BIĻETES ŠEIT

2023. gada rudenī Edžus ar savu jauno un aizraujošo šovu „Ūdenī” uzstājās daudzās Latvijas pilsētās. 

Tā kā visas tūres laikā zāles bija pārpildītas, ar skaļām ovācijām skatītāji izrādīja pārsteigumu, kā arī pauda savu neviltoto prieku un sajūsmu, pēc vairākkārtēja publikas pieprasījuma 2024. gada 10. martā VEF kultūras pilī notiek šova „Ūdenī” papildizrāde.

„Veidojot šovu, iedvesmojos no tādiem pasaulslaveniem iluzionistiem kā Harijs Hudini, Deivids Koperfīlds un citiem, lai pēc vakara ikviens varētu būt gandarīts par lieliski pavadītu laiku,” saka iluzionists Edžus. „Demonstrēšu izbēgšanu no ūdens kastes, būs stand-up komēdija, roku veiklības triki, hipnoze, asprātīgas psiholoģiskas spēles ar skatītājiem. Tāpat arī vēl citos veidos mēģināšu radīt viņos izbrīnu!”


TV zvaigzne Jana Duļevska (titulbildē) par mākslinieka šovu saka:

"Tas bija kaut kas unikāls, paldies!"

Šovā piedalīsies arī izcilais bundzinieks Sanijs Bondars, kurš visu padarīs vēl krāšņāku ar savu kolosālo sitaminstrumentu pavadījumu.

Šova apmeklēšanai vecums nav ierobežots. Bērniem līdz pieciem gadiem, neaizņemot sēdvietu, ieeja ir bezmaksas.

Edžus sola šo vakaru ikvienam padarīt īpašu – līdz tūres sākumam nekas tāds ne Latvijā, ne kaimiņvalstīs līdz šim vēl nebija redzēts!

Īsa video intervija par šovu LTV Rīta Panorāmā 2023. gadā - šeit

Informācija par mākslinieku pieejama Edža Kauķa mājaslapā www.iluzionisti.lv

Sekot iluzionistam Edžum varat viņa soctīklos:

TikTok: www.tiktok.com/@iluzionists_edzus

YouTube: https://www.youtube.com/IluzionistsEdzus

Instagram: https://www.instagram.com/iluzionists_edzus/

Uzziņai:

Pasākuma organizators informē, ka pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu.