Kas ir Gundega Makita Evelone? Vai viņai patiktu, ja pašu nosauktu par cūku? Lūk, cik nožēlojami izskatās pati "māksliniece" Gundega Makita Evelone - FOTOGALERIJA.
Jauna, bet īpaši nekopta sieviete ar mūždien nemazgātiem matiem, kurai, acīmredzot, par sevi parūpēties nekad nav laika. 

Publiskajā telpā nav atrodams neviens foto, kur pašdēvātās "mākslinieces" Gundegas Makitas Evelones tēls, izskats un imidžs būtu kaut cik raksturīgs un kaut niecīgi pieklājīgs jaunai sievietei.


Skatiet FOTOGALERIJĀ šo pašpasludināto "mākslinieci"

Atgādinām, ka šokējoši lielu interneta lietotāju kritiku 2024. gada 24. februārī izpelnījās sabiedriskā medija LSM.LV publicētais "Cūku komikss" par karu Ukrainā, kurā redzamas cūkas militāristu formā, attēlojot Ukrainas kareivjus, kas cīnās pret Krieviju un tās pilna mēroga iebrukumu Ukrainā. Ļaudis sašutuši, ka šāds saturs ir neatbilstošs publicēšanai par nodokļu maksātāju naudu.

Sociālajos tīklos redzams, ka sabiedrību šie "šedevri" patiesi aizkaitinājuši un šokējuši.


Cūkportāls! - tā ļaudis izsakās par LSM.lv. Diemžēl šo cūkskandālu jau izmantojuši krievijas propagandas mediji, pārpublicējot "dižās mākslinieces" cūku komiksus.BILŽU GALERIJĀ ARĪ "SULĪGĀKIE" SABIEDRĪBAS UN INTELIĢENCES CITĀTI PAR CŪKMĀKSLINIECI
Savu viedokli paudis arī mūziķis Andris Kivičs:

"Tām, kuras zīmē Ukrainas aizstāvjus kā cūkas, ir viena nelaime - viņas nav izvarotas, spīdzinātas, viņu bērni un radinieki nav nogalināti karā, tāpēc mīkstā dīvānā var piedurties. Bet viss iet uz to, ka šāda pieredze viņām būs. Krievi nešķiro. Tikko runāju ar draugu no Harkivas, tur tas arī šērojās un cilvēki ir šokā. 

Aizvainoti beigās būs miljoni, jūsu debīlo, progresīvo humoru tur neviens nesaprot. Visiem interesē - kurš tieši to nopublicēja, un kur viņš/a dzīvo," sociālajā tīklā Twitter jeb vietnē "X" raksta mūziķis Andris Kivičs.

FOTO savākti no pašpasludinātās mākslinieces privātā arhīva, ar kuriem viņa dižojas publiski. Raksts pārpublicēts no portāla Vipi.tv