Krāšņie Baltijas skaistuma svētki –

izstāde “Baltic Beauty 2023” Ķīpsalā!

 

Jaunākie skaistumkopšanas produkti un pakalpojumi, frizieru, kosmetologu, vizāžistu, manikīra, spa meistaru un citu speciālistu konkursi, paraugdemonstrējumi, pašmāju un ārzemju profesionāļu konsultācijas – to visu un vēl vairāk no 3. līdz 5. novembrim varēs baudīt gada krāšņākajā skaistumkopšanas pasākumā – izstādē “Baltic Beauty 2023” Ķīpsalā. Konkursu programmu papildinās vērtīgas konferences un semināri profesionāļiem.

 BIĻETES IEPRIEKŠ LĒTĀK - NOPĒRKAMAS ŠEIT

“Priecājos, ka šogad būs ļoti daudz pasākumu, kas izstādi darīs krāšņāku un interesantāku gan speciālistiem, gan ikvienam apmeklētājam. Pirmoreiz notiks starptautiskas bārddziņu sacensības, ko organizē Čehijas kolēģi. Ļoti vērtīga un tajā pašā laikā aizraujoša būs diskusija par mākslīgo skaistumu, kurā piedalīsies Latvijas labākie eksperti. Turklāt jautājumus varēs uzdot ikviens interesents! Vēl gandarī lielā ārvalstu skaistumkopšanas nozares profesionāļu interese – “Baltic Beauty” konferencēs uzstāsies, konkursus vērtēs un diskusijās piedalīsies profesionāļi vismaz no 20 valstīm,” atklāj “Baltic Beauty” vadītāja Kristīne Čerņavska.

FOTOGALERIJĀ: Baltic Beauty 2023 skaistumkopšanas eksperti, slavenības un žurnālisti tiekas mediju pasākumā

FOTO: BT1


Dažādus plaša patēriņa un profesionālos skaistumkopšanas produktus un pakalpojumus divās hallēs prezentēs vairāk nekā 300 izstādes dalībnieku no vismaz 13 valstīm, notiks četras vērtīgas konferences, vairāk nekā 40 profesionālie konkursi, kā arī meistarklases un semināri. 

Aizraujoši notikumi uz trīs skatuvēm būs visās izstādes dienās! Nozares profesionāļi “Baltic Beauty” varēs uzrunāt jaunus klientus, veidot sadarbību, slēgt līgumus un iepazīt pašu aktuālāko nozarē. Savukārt ikviens – vērot aizraujošus, krāšņus konkursus, izmēģināt jaunākos skaistumkopšanas produktus un pakalpojumus un izdevīgi iepirkties.

Skaistumkopšanas klīniku piedāvājumu, aktuālākos produktus, salonu un spa pakalpojumus un dažādas aparāttehnoloģijas, sākot no sejas kopšanas kosmētikas līdz permanentajam grimam, no skropstu un nagu pieaudzēšanas līdz jaunākajām aparātprocedūrām, no mutes higiēnas līdzekļiem līdz epilācijas un depilācijas krēmiem, varēs iepazīt hallē “Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule”.


Savukārt izstādes halles “Matu skaistuma pasaule” piedāvājumā būs profesionālā un plaša patēriņa matu kosmētika, instrumenti profesionāļiem, aksesuāri un aprīkojums frizētavu saloniem. Interesenti varēs konsultēties ar frizieriem un vērot virtuozus pasaules klases meistaru paraugdemonstrējumus un jaunāko frizūru kolekcijas uz skatuves. Izstādes ekspozīciju bagātinās atsevišķa rotaslietu un aksesuāru sadaļa “Rotaslietu pasaule”.

Aktuāli! Pirmoreiz diskusija par mākslīgo skaistumu

Cik drošas ir skaistuma injekcijas? Cik tālu esam gatavi sekot modes tendencēm un mainīt savu izskatu, lai neapdraudētu veselību? Kādi piesardzības pasākumi jāievēro, apmeklējot skaistumkopšanas procedūras? Vai dzīšanās pēc skaistuma ir atkarība? Kā nekļūt par skaistuma upuri? Kas ir kvalitatīvs kosmētiskais pakalpojums? Uz šiem un citiem jautājumiem varēsi rast atbildes diskusijā “Profesionāli par skaistumu”, kas notiks 4. novembrī plkst. 12.00 uz “Baltic Beauty” Atvērtās skatuves.


Interesenti izstādē varēs uzdot jautājumus diskusijas dalībniekiem – plastikas ķirurgam Dr. Ansim Ģīlim, dermatoloģei un kosmetoloģei Dr. Inārai Stepanovai, kosmētiķei, mikropigmentācijas speciālistei Longinai Koļesņikovai, “GMT” idejas autorei, kosmētiķei Terēzei Beļkovai, ārstei kosmetoloģei Dr. Irēnai Kermen, ārstei kosmetoloģei Dr. Ingai Groskopai. Diskusijā piedalīsies arī influencere Adriana Miglāne. Sarunu organizē Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociācija.

Pirmoreiz Latvijā notiks starptautisks konkurss “Barber Battle Latvia 2023”

4. novembrī Ķīpsalā pirmo reizi notiks starptautisks bārddziņu un frizieru konkurss “Barber Battle Latvia 2023”, ko organizē bārddziņu konkursu rīkotājs “Barber Battle” no Čehijas. Konkurss notiks četrās kategorijās: “Freestyle haircut”, “Creative beard”, “Fast fade” un “Scissor cut”. Ja vēlies mēroties spēkiem ar meistariem no citām valstīm, piesaki dalību, demonstrē savas prasmes un esi starp labākajiem!

Čehijā “Barber Battle” notiek jau četrus gados, bet šogad, lai veicinātu bārddziņu un frizieru kopienas starptautiskos kontaktus, sacensību organizētāji to rīko arī citās valstīs. 


Jau šobrīd sacensības ir notikušas Horvātijā un Bulgārijā, un tagad ir kārta Latvijai. Konkursam var pieteikties ikviens bārddzinis un vīriešu frizieris bez vecuma ierobežojuma. Pieteikšanās un informācija: www.barberbattle.lv

Starptautiskais friziermākslas festivāls

Semināri un izcilu frizieru meistarklases par moderniem 2024. gada sieviešu un vīriešu matu griezumiem un koloristiku, vakara frizūrām, šovi un konkursi frizieriem – to visu piedāvās “International Hairstyling Festival”.  Zīmolu “Cutrin”, “Poll Michel”,  “C.EHKO” un “Berrywel” pārstāvji semināros 4. novembrī frizieriem atklās savu jaunāko modes kolekciju noslēpumus, bet šo zīmolu kolekciju prezentācijas uz galvenās skatuves varēs baudīt ikviens apmeklētājs.

Blondīnes vienmēr ir modē, tāpēc šogad īpašs uzsvars likts uz blondīnēm. Trīs matu kosmētikas ražotāji demonstrē savu redzējumu par blondo modi. Seminārā “Blond Trend Collection from Cutrin 2024” pieredzes bagātie “Cutrin” meistari Kaisa Vuorenpā un Jani Kinnunens no Somijas un Diāna Isajeva no Latvijas atklās visskaistāko blondo toņu receptūras un demonstrēs piecu aktuālo blondo toņu tehnikas, bet seminārā “Matu griezumi, 3D blondais, metāliskie toņi un citas 2023. / 2024. gada ziemas tendences” ar aktualitātēm iepazīstinās Danija Bretmane no Vācijas un Маrina Lāce no Latvijas. 

Tāpat svaigākās matu griezumu tendences seminārā “Salongriezumu harmonijas noslēpums” atklās lieliska Vācijas frizieru komanda “Marcel & Evgeniy & Artem … for You!”, bet ar saviem amata noslēpumiem profesionālā bārdu un ūsu kopšanā seminārā „Mūsdienīgs vīrietis“ 5. novembrī dalīsies viens no Latvijas pieredzes bagātākajiem bārddziņiem Kristaps Slakteris.


Konkursos frizieri sacentīsies un demonstrēs oriģinālu modes redzējumu, radot modernu koptēlu, neparastus matu griezumus un frizūras, kā arī izsmalcinātus matu sakārtojumus līgavām un fantāzijas frizūras. Frizieri ir aicināti pieteikt dalību konkursos vairāk nekā 20 kategorijās! Vairāk par pasākumiem: www.bt1.lv/balticbeauty/program.php


Konkursi manikīra, spa, skropstu un uzacu meistariem

Ar vēl nebijušu vērienu pēc trīs gadu pārtraukuma Ķīpsalā atkal notiks konkursi manikīra meistariem. Uz konkursu “Latvian Global Nail Cup 2023”, kas notiks piektdien, 3. novembrī, Ķīpsalā ieradīsies dalībnieki un tiesneši no  12 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Apvienotās Karalistes, Čehijas, Itālijas, Polijas, Ungārijas, Uzbekistānas, un Zviedrijas! Klātienē manikīra meistari sacentīsies piecās kategorijās: “Manicure with Red-Gelpolish”, “Manicure with design”, “Salon modeling” (pink and white), “Gradient” un “Aerography”. Konkursu rīko Tatajana Kivi, “Global Beauty Cups”.

4. novembrī notiks skropstu pieaudzēšanas konkurss “Dalila Beauty Cup 2023”, ko rīko Starptautiskā Skropstu un uzacu profesionālo meistaru asociācija. Dalībnieki sacentīsies vairākās kategorijās: skropstu laminēšana, uzacu laminēšana, uzacu arhitektūra un krāsošana, kā arī Fantazy laminēšana. Vēl sestdien norisināsies Latvijas Spa & wellness federācijas un mācību centra “SPA School” rīkotais spa speciālistu konkurss “Meistaru aleja”, kurā savu meistarību žūrijai un plašākai publikai demonstrēs spa speciālisti.

 

Aizraujoši konkursi vizāžistiem

Svētdien, 5. novembrī, norisināsies trīs aizraujoši un acīm ļoti baudāmi konkursi, kuros spēkiem mērosies esošie un topošie vizāžisti un stilisti. Konkursā “Creative makeup”, lai veidotu tēlu, meistars varēs strādāt jebkurā tehnikā, ieskaitot air-brush, trafaretus, grima materiālus, kā arī izmantot jebkurus dekoratīvās kosmētikas produktus un dekorus.  Stilistu konkursā “Full Fashion Look” modelis tiks veidots aiz skatuves (frizūra, meikaps, tērps), bet uz skatuves piecu minūšu laikā stilistam būs iespēja sakārtot modeļa detaļas līdz pilnīgam tēlam. Konkursa mērķis – izveidot aktuālu tēlu pēc sezonas modes tendencēm. 

Savukārt  konkursā “Mūsdienu līgava” sacentīsies komandas (frizieris un vizāžists), kuru uzdevums būs izveidot aktuālu saskaņotu līgavas koptēlu. Konkursus rīko imidža skola-studija “Unastyle”.

 

Konferences profesionāļiem

Izstāde “Baltic Beauty” ir ne tikai skaistumkopšanas svētki, bet arī nozīmīga vieta, kur nozares profesionāļi var sekot līdzi aktualitātēm, mācīties un celt savu profesionalitāti. Tāpēc arī šogad izstādē notiks četras vērtīgas konferences.

 

3. novembrī norisināsies Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociācijas konference “Kvalitatīvs un drošs kosmētiskais pakalpojums”, kurā nozares eksperti aplūkos dažādus aspektus – skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzēja juridisko statusu, invazīvo procedūru spožumu un postu plastikas ķirurga skatījumā, masāžas tehniku neatbilstības izraisītās sekas un citus aktuālus jautājumus. 

4. novembrī notiks divas konferences: Latvijas Ārstu biedrības konference “Minerālu vielmaiņa un minerālu preparātu lietošana ikdienā”, kas iedos jaunas, vērtīgas zināšanas kosmetologiem un kosmētiķiem, un imidža skolas-studijas “Unastyle” konference ar praktisko daļu frizieriem un vizāžistiem  “Podiuma šovi: aizkulišu noslēpumi". Stilisti, frizieri un vizāžisti no Latvijas, Somijas un Vācijas demonstrēs, kā radīt skaistus, skatuviskus tēlus šoviem, kolekcijām u. tml.

Savukārt 5. novembrī uz konferenci “Dalila Beauty Conference” savus kolēģus aicina Starptautiskā Skropstu un uzacu profesionālo meistaru asociācija un “Dalila Beauty School”. Dienas kārtībā – jaunākās nozares tendences un personīgā zīmola virzīšana sociālajos tīklos.

Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā un “Skaistums matu kosmētika” ar Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociāciju, Latvijas Ārstu biedrību, Latvijas Spa & wellness federāciju, Starptautisko Skropstu un uzacu profesionālo meistaru asociāciju, Latvijas Frizieru un kosmetologu asociāciju, imidža skolu-studiju “Unastyle”, Tatajanu Kivi, “Global Beauty Cups”.

Vairāk: www.bt1.lv/bb

Sekojiet “Baltic Beauty” aktualitātēm sociālajos tīklos:

www.facebook.com/Izstāde-Baltic-Beauty 

www.instagram.com/exhibitionbalticbeauty

Izstādes darba laiks:

3.–4. novembrī 11.00–20.00

5. novembrī 11.00–17.00

 

Biļetes:

Ieejas biļete – 6 €

Pensionāriem, invalīdiem, studentiem, skolēniem (8–18) – 4 €

Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas

Biļetes iepriekšpārdošanā: www.bt1.lv/balticbeauty/buytickets.php

Autostāvvieta – 5 €