54 gadu vecumā mūžībā aizsaukts amerikāņu aktieris, populārā seriāla "Friends" jeb "Draugi" zvaigzne Metjū Perijs (Matthew Perry).


Aktieris pasaules slavu ieguvis ar galveno lomu 90. gadu komēdijseriālā, kur atveidoja vienu sešiem sirds draugiem. Viņa loma bija Čandlers Bings.
Seriāls "Draugi", kas stāstīja par sešu Ņujorkā dzīvojošu draugu dzīvi, tika filmēts no 1994. līdz 2004. gadam.

Pēdējo sēriju ASV noskatījās 52,5 miljoni, padarot to par 2000. gadu skatītāko TV seriālu.


ASV mediji ziņo, ka aktieris atrasts miris savās mājās Losandželosā. Viņš esot noslīcis burbuļvannā. 

Daudzus gadus aktieris bija atkarību valgos, tostarp viņa aizraušanās bija narkotiskās vielas.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Metjū Perija tuviniekiem, draugiem, talanta cienītājiem un visai Holivudas aktieru saimei. 


ATVADU FOTOGALERIJA

Kā ziņo CNN, nav aizdomu par vardarbīgu nāvi, taču šobrīd policija izmeklē notikušo. Kā medijiem paudusi Losandželosas policija, aktieris, iespējams, noslīcis. Viņa ķermenis ticis atrasts džakuzi.

Metjū komēdijas ģēnija ietekme bija jūtama visā pasaulē, un viņa mantojums dzīvos tik daudzu sirdīs. Šī ir sirdi plosoša diena, un mēs sūtām savu mīlestību viņa ģimenei, mīļajiem un visiem viņa uzticīgajiem faniem.Metjū Perijs (1969-2023) filmēties sāka 80. gadu otrajā pusē, vēl mācoties skolā. Pēc nelielām lomām pilnmetrāžas filmās, viņš nofilmējās vairākos TV seriālos, tai skaitā 90. gadu tīņu pielūgtajā "Beverly Hills 90210".

Taču pasaules slavu uz visu mūžu viņam atnesa sarkastiskā, bet labestīgā un mazliet neveiklā Čandlera Binga loma seriāla "Friends", kas tika filmēts un pirmo reizi pārraidīts 1994. gadā. Seriālu veidoja līdz 2004. gadam, tam kļūstot par vienu no visu laiku populārākajiem TV komēdijseriāliem.
 

UZZIŅAI

Metjū Lengfords Perijs ir kanādiešu-amerikāņu aktieris un komiķis. Viņš vislabāk pazīstams ar lomu NBC situāciju komēdijā "Draugi".

Par šo lomu saņēmis "TV Guide" un "Teen Choice" balvu, kā arī nominēts vairākām balvām, tai skaitā "Emmy" balvai. Kritiķi atzinīgi novērtēja viņa sniegumu filmā "The Ron Clark Story". Tāpat Metjū Perijs filmējies tādās filmās kā "Atkal 17", "Visi deviņi jardi"," A Night in the Life of Jimmy Reardon" un "Vieglprātības nasta" ("Fools Rush In").