Bijušais Saeimas deputāts, aktieris Artuss Kaimiņš krietnu laiku nebija redzēts ne uz teātra skatuves, ne publiskos pasākumos. Daudzi bija pārsteigti, viņu ieraugot Jaunajā Rīgas teātrī. Tāds līdz šim Artuss nebija redzēts. Kaimiņam ir 42 gadi.
Cilvēki bija pārsteigti, ieraugot bijušo deputātu un aktieri Artusu Kaimiņu, kas pēdējā laikā publiskos pasākumos nebija manāms. "Smags un grūts gads personīgajā dzīvē" raksta žurnāls Kas Jauns.


Žurnālists Lato Lapsa Tviterī jeb "X" komentējot žurnāla vāku, uz kura vēstīts, ka Kaimiņam bijis smags gads, ar žulti paziņo: "Rijīgs gads." - SKATIET FOTOGALERIJĀ


Kaimiņa izskats ir nežēlīgi un krietni mainījies, ja salīdzina kaut vai ar to, kāds viņš bija gada sākumā, kad Rīgas pilsētas tiesā tika uzklausīts viņa pēdējais vārds krimināllietā par grāmatvedības dokumentu viltošanu.


Ar dzēlīgiem komentāriem nav skopojušies arī citi komentētāji, lielu uzmanību pievēršot tieši Kaimiņa noresnēšanai.

"Tas tak Kim Čenuns." - Uz to Lato Lapsa atbild: "Tieši to es arī padomāju!"


"Dēļ tā, ka regulāri vajadzēja lamāt un draudēt Bērnu slimnīcas personālam nācās rīt 3 x vairāk."

"Izskatās, ka viņš tagad identificējas kā 60 gadus veca sieviete ar liekā svara problēmām. Iespējams, ka gatavojas stāties Progresīvajos.""Artusa izskats ir kļuvis par tādu, ar kādu karikatūristi ilustrē rijīgu kapitālismu vai kādu industriju. Mūsu jaunais Kalvītis ilustrē valsts pārvaldes rijību un resnēšanu uz tautas rēķina."

Tāpat fani izsaka vēl šādas replikas:

Draņķīga kokaīna, liela alkohola daudzuma un lētu pornofilmu sekas;

Karma par uzmešanu;


Kaimiņš gan jau tagad čurā tikai sēdus;Viņš arvien vairāk izskatās pēc Kim Jung Il ...

FOTOGALERIJĀ - KĀ KAIMIŅŠ IZSKATĪJĀS VĒL PIRMS PĀRIS GADIEM KOPĀ AR BĒRNA MAMMU DĀRTU DANEVIČU.
Uzziņai pirms pusotra gada 2022. gada vasarā mēs rakstījām: Ilgstoša vardarbība alkohola reibumā. Pret sievietēm. Kā deputāts Artuss Kaimiņš bērnu 'nolaupīja'?"Cik psiholoģiski veselīgs kāds no jums būtu manā vietā…?!" Dailes teātra aktrise Dārta Daneviča stāsta, kādas patiesībā bijušas viņas attiecības ar Artusu Kaimiņu.


Saeimas deputāts un Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētājs Artuss Kaimiņš un aktrise Dārta Daneviča sociālajos tīklos publiski un negaidīti sāka risināt ģimenes konfliktu. Dārta ievietoja ziņu, kurā lūdza padomu, ko darīt, ja Artuss ir 'nolaupījis' abu dēlu Kaupo, kurš ir desmit mēnešus vecs, un aizvedis nezināmā virzienā. Viņa nezinot, kur atrodas bērns.
Deputāta Artusa Kaimiņa dēla māmiņai Dārtai nācās lūgt policijas palīdzību, lai atgūtu Artusa aizvesto bērniņu.

Šāda aktrises atzīšanās daudziem bija pārsteigums – pāris, kurš pirms pusotra gada bija laimīgs kopā un sagaidīja savu pirmdzimto, nu jau ir izšķīrušies.

SLAVENĪBAS MĒDZ DZĒST IERAKSTUS, TĀPĒC MŪSU FOTOGALERIJĀ VISI SKANDALOZIE IERAKSTI SAGLABĀTI


Pēc vairākiem ierakstiem soctīklos, kur Artuss apliecināja, ka pāris ir izšķīries, bet sacīja, ka Dārta labi zinot, kur atrodas bērns un ka viņš ir pie tēva uz pieskatīšanas laiku, bet Dārta, savukārt, dzīvesbiedru nosauca par meli, jo abu vienošanās paredz, ka Artuss dēlu pieskata citas dienas, visbeidzot, iesaistot policiju, viss tika atrisināts.


Vēlāk, redzot Twitter lietotāju reakciju uz notikušo publisko strīdu, aktrise paziņoja: "Un bija jau skaidrs, ka būs smiešana, apsmiešana un bakstīšana ar pirkstu. Bet es neesmu droša, cik psiholoģiski veselīgs kāds no jums būtu manā vietā pēc pusotra gada konstantas pazemošanas."Savukārt portāls Puaro.lv skarbi norāda, ka laiki iet, bet Kaimiņš nemainās:


Acīmredzot, vardarbība pret sievietēm – gan fiziska, gan emocionāla, ir Artusa Kaimiņa dabā.
Viesojoties raidījumā Dž Spot, aktrise Kristīne Belicka sarunā ar režisoru  Dž. Dž. Džilindžeru atklāja šokējošas detaļas par savām izjukušajām attiecībām ar kādreizējo aktieri, deputātu Artusu Kaimiņu.

Kristīne raidījumā stāstīja, ka attiecībās straumēm plūdis alkohols nenormālos apmēros: "Tu no rīta pamosties, mazliet apskaidrojies, saproti, kur esi iekūlies un dzer tālāk," – viņa Džilindžeram stāstīja un atklāja, ka šādi kopā ar Artusu Kaimiņu esot pavadījuši apmēram pusgadu.


Džilindžers atcerējās, ka reiz aktrise esot kādā mēģinājumā ieradusies ar zilu aci. "Abi dzērām, abi kāvāmies. Jā, regulāri!", – atcerējās Kristīne.
LASIET ARĪ: 14 BILDES: Skaistās aktrises Dārtas Danēvičas necenzētie kailfoto


Erotiskā foto Dārta Daneviča parāda grūtnieces vēderiņu. Jaunais tētis Artuss Kaimiņš