Tieši Līgo svētkos pēc Latvijas kalendāra daudzu paaudžu slavenā rokzvaigzne Madonna tika nogādāta kādas Ņujorkas slimnīcas intensīvās terapijas nodaļā ar nopietnu bakteriālu infekciju. Precīza diagnoze tiek rūpīgi slēpta.


BILŽU GALERIJA - MADONNA LAIKU LOKOS


Dziedātāja atrasta savās mājās bezsamaņā. Daudzi ASV mediji uzsver - par mata tiesu no nāves.

Pēc pusotra mēneša māksliniecei ir dzimšanas diena. Patlaban Madonnai ir 64 gadi.

Menedžeris saka - reanimācijā Madonna pavadījusi vairākas dienas.Popmūzikas zvaigzne Madonna, kura bija saslimusi ar nopietnu bakteriālu infekciju un pavadīja slimnīcā vairākas dienas, esot atvesta mājās un jūtas labāk, - to 2023. gada 29.jūnija vēlā vakarā ziņu aģentūrai AFP esot apstiprinājis kāds anonīms, bet informēts avots.Turnejai "Celebration", kurā plānoti vairāk nekā 80 koncerti, bija paredzēts sākties 15.jūlijā Kanādas pilsētā Vankūverā. Visi šīs pasaules koncertturnejas pasākumi atcelti.

MADONNAI VEIKTAS NESKAITĀMAS PLASTISKĀS UN BOTOKSA OPERĀCIJAS - SPILGTI KADRI FOTOGALERIJĀUzziņai:

Īstajā vārdā - Madonna Luīze Čikone (Madonna Louise Ciccone) ir dzimusi 1958. gada 16. augustā.

Plašākai publikai māksliniece ir zināma ar skatuves vārdu Madonna: amerikāņu dziedātāja, dziesmu tekstu autore, dziesmu un mākslas filmu producente, aktrise, kinorežisore, modes pasaules ikona.Pazīstama ar saviem ambiciozajiem un pārdrošajiem mūzikas videoklipiem, kuros bieži tiek skartas seksuālas un reliģiozas tēmas, kā arī protests pret politisko situāciju pasaulē. Madonna aktīvi iestājas pret nabadzību, globālo sasilšanu un atbalsta cilvēku reliģiozo, humanitāro un etnisko vienlīdzību.

LASIET ARĪ: 


Speciālisti saskaitījuši Madonnas plastiskās operācijas (FOTO)


Rianna un Spīrsa atkārtojušas leģendāro Madonnas un Britnijas skūpstu FOTO


Bez fotošopa Madonna šokē (FOTO)