“Līdz ar gada sākumu darbu sākusi interneta mājas lapa "islams.lv" - nevis vēl viens pašmāju musulmaņu un islāma organizāciju propagandas resurss, bet gan lapa, kas cieši saistīta ar Lato Lapsas topošo divsējumu ceļojumu grāmatu par islāma valstīm no Dienvidaustrumāzijas līdz pat Āfrikas ziemeļiem,” ziņo Pietiek.

"Esmu ķēries pie savas, šķiet, sarežģītākās grāmatas. Tā būs par islāmu, musulmaņiem un viņu Dievu - ne tikai par zemēm, kurās es pēdējos padsmit gados esmu pabijis un kur valda šī ticība, un ne tikai par cilvēkiem, ko tur esmu saticis, bet arī par šo cilvēku ticību un viņu Dievu - cik nu varu par viņiem un Viņu spriest. Jā, pie reizes arī par ebreju tautu - un arī par to, vai tā vispār ir tauta vai kaut kas cits," - tā "islams.lv" ievadā raksta Lato Lapsa.

Ievadā minēts - pagaidām neesot ne mazākās jausmas, kā jaunā grāmata sauksies: "Darbs pie tās ir tikai sācies, bet jau tagad ir skaidrs, ka visus iespaidus neizdosies sabāzt ne vienā un pat ne divos sējumos, kā tas pašlaik iecerēts. Tad nu man arī ienāca prātā - pamazām ejot cauri visiem pierakstiem un rakstot grāmatas melnrakstu, es varētu jau sākt publicēt šādus tādus fragmentiņus, iespaidus un secinājumus par Allāhu, viņa kalpiem un oponentiem. Varbūt kādam tas būs interesanti."

Šobrīd mājas lapā ir trīs ieraksti par islāma dažādo rakstu, par taisnu tiesu Muhameda izpratnē, pāris stāsti no Korāna, kā arī šeiha Abdullas Faisala Šeiha islāma guļamistabas etiķetei.

Jau tradicionāli arī "islams.lv", ņemot vērā lapas potenciāli diskutablo un ne visiem patīkamo saturu, atrodas uz servera Islandē.