“Bērnu pasaule” ir Latvijā vienīgā izstāde bērniem un vecākiem, kur reizi gadā vienuviet var apskatīt, salīdzināt un uzreiz arī nopirkt preces bērniem vecumā līdz 9 gadiem, turklāt par izdevīgām cenām. Izstādē ģimenes sarūpē pirmo mazuļa pūriņu, kā arī iegādājas vajadzīgo un kāroto jau lielākiem bērniem. Turklāt bērni izstādē varēs baudīt aizraujošus piedzīvojumus un atklāt ārpusklases nodarbību daudzveidību.

Viena biļete – divas izstādes! BIĻETES ŠEIT
 “Bērnu pasaules” ieejas biļete ir derīga arī vienlaikus Ķīpsalā notiekošās dārzkopības izstādes “Dārzs un dzīvesstils” apmeklējumam. Vairāk uzzini: www.bt1.lv/darzs/


Soli tuvāk skaistam dārzam ar izstādi “Dārzs un dzīvesstils” Ķīpsalā!Beidzot dabā ir iestājies kārtīgs pavasaris, un tieši šonedēļ, no 12. līdz 14. maijam, Ķīpsalā notiks starptautiskā dārzkopības izstāde “Dārzs un dzīvesstils 2023”. Būs stādi un sēklas, dārza tehnika un instrumenti, augsnes uzlabotāji un dārza inventārs, siltumnīcas, nojumes, dārza mēbeles, dekori un vēl daudz kas cits, kas dārzu pārvērtīs par skaistu miera oāzi!


Izvēlies, ko sēsi un stādīsi!


Trīs dienas Ķīpsalā āra ekspozīcijā varēs izraudzīties un iegādāties visdažādākos stādus un sēklas. Daudzgadīgus puķu un krūmu stādus savam dārzam atrast palīdzēs stādu audzētāja Eva Meržejevska, Latvijā audzētus rožu stādus plašā klāstā piedāvās “Dailas rozes” un “Ilzes rozes”, savukārt “Dainas dārzi” priecēs ar liliju un gladiolu sīpoliem, kā arī ar vasaras daudzgadīgo puķu un rožu stādiem.

Z/S “Jaunās Čūreikas” priecēs ar aromātiskiem garšaugiem, sākot ar visiem pazīstamo baziliku un beidzot ar sēņu zāli. Piedāvājumā būs arī ikgadējie favorīti – balkona tomātu un aso piparu stādi, kā arī krāšņie nokareno ziedu puķupodi.

Tiem, kuriem aktuālāki ir augļu koku un ogulāju stādi, jāielūkojas stādaudzētavas “Liepas” piedāvājumā, kur plašā izvēlē būs ābeles, bumbieres, ķirši, persiki, aprikozes, upenes, ērkšķogas, jāņogas un vēl, un vēl. Savukārt tiem, kuri vēlas iegūt bagātīgu un daudzveidīgu bioloģiski audzētu tomātu ražu, vērtīgi būs iegriezties Artūra Sildes Dārzkopības entuziastu kluba “TOMĀTS” stendā.

Puķes, krūmi un augļu koki nešķitīs krāšņi, ja mauriņš nebūs glīts, tāpēc izstādē “Dārzs un dzīvesstils 2023” neiztikt arī bez risinājuma tam. Uzņēmums “Latvijas Šķirnes sēklas” prezentēs Latvijā ražotus zāliena sēklu maisījumus, kuri būs izturīgi mūsu mainīgajos laikapstākļos. Sēklas piemājas mauriņam piedāvās arī “Linas Agro”, aicinot izvēlēties no dažādām variācijām – zāliens saulainām vai ēnainām vietām, intensīvai slodzei, plašu teritoriju apzaļumošanai, ilgmūžīgam rezultātam u. tml.

Iekārto dārzu skaisti un praktiski!

Komfortablas mēbeles, kuras āra teritorijā ienesīs māju sajūtu, piedāvās “KATE”, savukārt elegantas masīvkoka mēbeles ar skandināvu dizaina piesitienu izstādē prezentēs pašmāju uzņēmums “UZKURI”. Tāpat vasaras mēbeļu izvēli paplašinās arī “mc2”! Savukārt “Ziedu fabrika” piedāvās dažādus dārza augus un dekorus, kas palīdzēs katru piemājas dārzu padarīt krāšņāku.

Pavasara darbu izstādē neiztikt arī bez siltumnīcām! Pēdējos gados tās kļuvušas teju par modes lietu, tāpēc ražotāju piedāvājumā ir arvien vairāk ne tikai funkcionālu, bet arī patiesi skaistu un gaumīgu siltumnīcu. Uzņēmums “Cerise” būs viens no tiem, kas prezentēs modernas klasiskā stila koka siltumnīcas, kuras piemājas teritoriju padarīs krāšņāku. Līdzās būs arī plaši izmantotās polikarbonāta siltumnīcas no tādiem uzņēmumiem kā “AgroTop”, “Modul”, “Weis A” un citiem.

Lai dārza ainavu nebojātu lietas, kurām nav savas vietas, dažādus uzglabāšanas risinājumus piedāvās “MSPRO”. Tostarp būs apskatāmas, iespējams, pasaulē drošākās zīmola “VeloBox” velosipēdu novietnes. Starp citu, šogad izstādē “Dārzs un dzīvesstils” piedalās arī uzņēmums “Revonia”, kas ražo tradicionālos betona pagrabus, kurus var komplektēt kā moduļus. Vienu no pagrabiem varēs apskatīt arī klātienē!

Labākie palīgi – atbilstoši instrumenti un tehnika!


Pat pašas labākās un pārdomātākās idejas būs grūti vai pat neiespējami realizēt plikām rokām, tāpēc izstādē varēs izvēlēties gan dažādus dārza instrumentus, gan tehniku un citu papildaprīkojumu. Zāles pļāvēji, tostarp robotizētie, un traktori, zāliena aeratori, elektriskie miglotāji, piekabes, zāles un lapu savācēji, lapu pūtēji un vēl daudz kas cits. Ar šādu piedāvājumu “Dārzs un dzīvesstils 2023” startēs tādi uzņēmumi kā “DOJUS Latvija”, “Kärcher”, “Gitana tehniskais nodrošinājums”, “Trolla” un vēl citi.

Konsultējies ar ainavu arhitektu!


Vai esi pārdomāti izplānojis augu salikumus tā, lai dārzs saglabā savu dekorativitāti visās sezonās un gadalaikos? Vai esi uz savu ideju par dārza iekārtojumu raudzījies tālredzīgi – kā apstādījumi mainīsies laika gaitā, kā tie augs un cik lieli tie būs? Kur būs siltumnīca vai terase attiecībā pret debespusēm? Kāds būs apgaismojums un kādi materiāli tiks izmantoti dārza ierīkošanā? Lai neapjuktu plašajā dārza lietu piedāvājumā, ir nepieciešams skaidrs plāns, kurā par visu ir padomāts.

Lai piepildītu sapni par ilgmūžīgu ainavu savās mājās, kura priecēs katru no jums un radīs dzimto māju sajūtu arī bērniem, aicinām izmantot iespēju izstādē konsultēties ar pieredzējušo un godalgoto ainavu arhitekti Agnesi Purviņu. Viņas veidoto dārzu pamatā ir harmoniska, ilgmūžīga un dabiska ainava. Kopā ar profesionāli varēsiet realizēt pat visdrosmīgākās idejas!

Šī ir tikai neliela daļa no izstādes “Dārzs un dzīvesstils 2023” piedāvājuma. Visu nepieciešamo darbam un atpūtai dārzā Ķīpsalā trīs dienu garumā prezentēs vairāk nekā 100 uzņēmumu.

Izstādi “Dārzs un dzīvesstils” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Vairāk informācijas: www.bt1.lv/darzs. Seko līdzi arī: www.facebook.com/Darzsundzivesstils un www.instagram.com/darzs.un.dzivesstils/

Izstādes darba laiks:
12.–13. maijs 10.00–18.00
14. maijs 10.00–17.00

Pērc biļetes izdevīgāk iepriekšpārdošanā: www.bt1.lv/darzs/buytickets.php

Biļešu cenas līdz 11. maijam:
Pieaugušajiem – 2,00 EUR
Ģimenes biļete (2+2 vai 1+3) – 5,00 EUR
vairāk bērnu – 0,50 EUR par katru
Bērniem no 3 gadu vecuma – 1,00 EUR
Pensionāriem un invalīdiem (uzrādot apliecību) – 1,00 EUR
Bērnam invalīdam (uzrādot apliecību) – bez maksas.

Biļešu cenas izstādes norises dienās skatiet šeit: https://www.bt1.lv/darzs/visit.php

Ieeja ar dzīvniekiem aizliegta!

7 iemesli izstādes “Bērnu pasaule 2023” apmeklējumam!

Šodien sākas un līdz pat svētdienai, 14. maijam, Ķīpsalā norisinās izstāde „Bērnu pasaule 2023”, kas vecākiem piedāvā plašu un daudzveidīgu preču un pakalpojumu klāstu, bet bērniem – radošas, izglītojošas aktivitātes un, protams, daudz, daudz prieka. Lūk, septiņi iemesli izstādes apmeklējumam!

Ratiņu daudzveidība

Jaunie un topošie vecāki izstādē noteikti varēs atrast savai gaumei, vajadzībām un prasībām atbilstošus ratus, jo piedāvājuma klāsts ir ļoti plašs un daudzveidīgs – gan jaunumi, gan jau klasiskas vērtības. “Venicci”, “Bugaboo”, "Leclerc”, “ABC-Design”, “Hartan-AMG Mersedes”, “Carbebe”, "Camarelo", "Bebetto", "Adamex", "Verdi", “TFK”, “Cybex”, “Joie”, “NordBaby”, “Nuna”, “Tutis”, “Kunert”, “Bebecar” un vēl citu zīmolu bērnu ratiņi ir apskatāmi un nopērkami par labām un ļoti labām cenām!

Tikšanās ar “Tutas lietu” varoņiem

Visas "Bērnu pasaules" dienas bērni varēs sasveicināties un nofotografēties ar Tutas draudzeni Lapsu. Bet īpaši prieka brīži ir gaidāmi svētdien, 14. maijā, plkst. 13.00, kad Ķīpsalā viesosies galvenā varone – atraktīvā un visu mīlētā Tuta! Viņa kopā ar saviem draugiem Lapsu un Feneku uz Lielās skatuves bērnus aicinās doties 40 minūšu garā piedzīvojumā ar izkustēšanos un kopīgu darbošanos.

Viss saldam miedziņam

Meklē gultiņu un kvalitatīvu gultas veļu savam mazulim? Tad nāc uz izstādi! Pašmāju zīmols „Troll Noresey” pirmoreiz tieši izstādē prezentē plašu klāstu ar visjaunākajiem gultiņu modeļiem, “Murkšķis” piedāvā ar rokām darinātu kokvilnas auduma produkciju zīdaiņu un bērnu gultiņu iekārtošanai, bet sedziņas, spilventiņus piedāvās Latvijas bērnu mājas tekstila preču ražotājs “Petit Babu”. Preces naktsmieram ir arī citos stendos!

Štātītes vasarai

Savas jaunākās kolekcijas “Bērnu pasaulē 2023” prezentē vairāki Latvijas apģērbu zīmoli: “Tiny Bunny”, “WUF kids”, “EcoEmi”, “Lex darbnīca” “Benca Muude”. Piedāvājumā ir gan vieglas, elpojošas muslīna kleitiņas, gan stilīgi linu krekli, ērti šorti un bikses, gan trikotāžas cepures, rāpulīši un kombinezoni. Lai mazuļi un bērni justos ērti un skaisti, apģērbi radīti no dabīgiem un ādai patīkamiem materiāliem.

Aktivitātes bērniem ballītes atmosfērā

Visās izstādes dienas, kamēr vecāki iepērkas, bērni var darboties Bērnu pilsētiņā – iemēģināt roku hokejā, uzspēlēt florbolu, piedalīties trases automobiļu sacīkstēs, izšūpoties 3D šūpolēs, uzspēlēt galda spēles un iepazīties ar īstu ūdens bruņurupuci! Līdzās tam mazo apmeklētāju priekam darbojas piepūšamās atrakcijas un ir dažādi rāpelējamie. Var arī uzkrāsot sejiņu. Bet ballītes atmosfēru rada burbuļi, baloni un saldējums!

Noderīgais topošajām māmiņām un mazuļiem

Ķīpsalā var izdevīgi iegādāties higiēnas preces, bērnu pārtiku, preces mazuļu veselībai un drošībai, rotaļlietas, rotaļu laukumiņus, autokrēsliņus, barošanas krēsliņus, grūtnieču spilvenus, apģērbus, aksesuārus un kosmētiku, turklāt par labām cenām! Piemēram, “Tonus Elast” prezentē jaunos, košos “Active” kompresijas izstrādājumus un piedāvā savai produkcijai labas cenas, bet “illo Wood” piedāvā testēt attīstošus un drošus kāpelējamos trijstūrus, bērnu laukumiņus un mācību tornīšus.

Zināšanas par drošību atraktīvi

Arī šogad iemīļotajā Drošības kvartāla draudzīgā atmosfērā bērni var satikt policistus, ugunsdzēsējus un elektriķus, kuri rotaļu veidā mācīs visu par drošību. Iespēja iekāpt glābēju spēkratos un uzlaikot ugunsdzēsēju aizsargtērpu un citu inventāru bērniem sagādās lielu prieku. Savukārt mobilajā darbnīcā “Bērnam droša māja” vecāki var paraudzīties uz telpu ar bērna acīm un ieraudzīs pieļautās drošības kļūdas.

No 12. līdz 14. maijam Ķīpsalā notiek izstāde “Bērnu pasaule 2023”, kas piedāvās daudzveidīgu preču un pakalpojumu klāstu mazuļiem, lielākiem bērniem un topošajām māmiņām, bezmaksas augsti kvalificētu speciālistu konsultācijas, kā arī koncertus, radošas un sportiskas aktivitātes, un izklaides bērniem.

Izstādi “Bērnu pasaule” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Uzzini vairāk mājaslapā www.bt1.lv/bernupasaule un sociālajos tīklos: www.facebook.com/bernuizstade un www.instagram.com/childrens_world_latvia