Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis lūdz pasauli palīdzēt ar militāro tehniku, lai uzvarētu karu. Ir jāpalīdz! Nosūtīsim 10 Lapsas Ukrainai! - ZIEDOJUMS ZIEDOT.LV
Kampaņas 10 Lapsas Ukrainai mērķis ir nosūtīt Ukrainas armijas specvienībām 10 VR FOX automobiļus īpašo uzdevumu veikšanai. Šāda tipa automašīnas – ar spēju ātri pārvietoties sarežģītā apvidū – ir Ukrainas Bruņotajiem spēkiem īpaši nepieciešamas, lai veiktu izlūkošanas un diversijas uzdevumus ienaidnieka aizmugurē.


Šis ir vislabākais veids notestēt automašīnas kaujas apstākļos, pirms tās nonāk Latvijas NBS bruņojumā. Kaujās testēts auto – tas ir ne tikai ieguldījums Ukrainas neatkarības cīņās, bet arī Latvijas armijas stiprināšanā. Turklāt automašīnas Ukrainā nokļūst pēc lendlīzes noteikumiem.Bojā gājušās automašīnas paliek Ukrainā, bet izdzīvojušās mašīnas tiek vai nu tiek sūtītas atpakaļ uz Latviju, vai tiek pārdotas Ukrainas Bruņotajiem spēkiem. Atgrieztās mašīnas tiek nodotas lietošanai Latvijas Bruņotajiem spēkiem, bet iegūtā nauda par pārdotajām mašīnām tiek novirzīta Latvijas NBS jaunu FOX iegādei.

Ja kampaņas laikā netiks savākts pietiekošs finansējums kaut vienas VR FOX automašīnas izgatavošanai, visi ziedotie līdzekļi tiek nodoti biedrībai “AGENDUM” - Twitter konvojs Ukrainai.

Kopējais akcijas budžets: līdz 1 500 000 EUR plus pievienotās vērtības nodoklis.

Vairāk informācijas par VR FOX var iegūt mājas lapā www.vrcars.eu, vai sazinoties pa e-pastu [email protected].


ZIEDOT VARAT ŠEIT, TAS PRASA VIENU MINŪTI LAIKA


FOTOGALERIJĀ ZELENSKIS AR KUNDZI OLENU ZELENSKU, ARĪ AR SKATUVES PARTNERI VERU BREŽŅEVU


#10FoxesForUkraine

#10ЛисицьДляУкраїни

#10LapsasUkrainai


Projekts ievietots Ziedot.lv portālā 2023.gada 19.janvārī.Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no jūsu ziedojuma.