2022 gada vasarā šovā "Slavenības. Bez filtra" uzplaiksnī viens no skandalozākajiem pašmāju slavenību pāriem – Andris Kivičs un Liene Skulme-Kiviča.

Lai arī vairākus mēnešus pavadījuši Norvēģijā un solījuši Latvijā vairs nerādīties, Kiviči tomēr ir atpakaļ – turklāt apņēmušies ar savu privāto dzīvi dalīties publiski, realitātes šova skatītājiem detaļās izstāstot visu patiesību par viņu ģimenes dzīves aizkulisēm.


Arī Norvēģijā nepatika...


BILŽU GALERIJA


Andris dalīsies pieredzē, ar kādiem izaicinājumiem sastapās, uz laiku iejūtoties mežstrādnieka lomā skarbajā Norvēģijā, un kādas dzīves grūtības piedzīvoja. Viņš atklāti runās par to, kā ģimene, kopā būšana un mazās meitiņas audzināšana, neskatoties uz skauģu runām, dara viņus tikai stiprākus. Netiks slēpts arī tas, kā viņš plāno nodrošināt ģimeni, un gaismā celti pavisam nebijuši stāsti un privāti kadri par muzikantu dzīves ēnas pusēm, kā arī mazās meitiņas dzimšanu.


"Latvijā darīsim to, kas mums sanāk vislabāk, – filmēsimies, muzicēsim un ierakstīsim jaunas dziesmas. Uz Norvēģiju pirms septiņiem mēnešiem braucām, lai pārziemotu pandēmiju.


Likās, ka tā nebeigsies nekad, taču fani nemitīgi interesējas, kad atgriezīsimies un esam saņēmuši jau pirmos piedāvājumus koncertēt", saka Kivičs.


Viņš uztur intrigu arī par to, vai "Slavenības. Bez filtra" skatītājiem būs iespēja skandalozo pārīti redzēt atkal vannā.

LASIET ARĪ:


Dažas dienas pirms dzemdībām grūtniece Liene Skulme-Kiviča fotosesijā parāda krūšu galiņu


Fani ierēc: Liene Skulme pirms kāzām ar Kiviču dižojas par kaismīgo seksu un mīlēšanos


Aculieciniece gatava liecināt tiesā par Kiviča vardarbībām: viņš tiešām smagi sit Lieni Skulmi


Liene Skulme slimnīcā - pārsista piere, septiņas šuves. Lūk, ko Kivičs klāsta par vardarbību