Mums ir lieliska ziņa - neticami jaudīgais, sportiskais un greznais itāliešu superauto “Maserati MC20” no 29. aprīļa līdz 1. maijam savu Baltijas mēroga pirmizrādi piedzīvos izstādē “Auto 2022” Ķīpsalā!

“Maserati” ir pazīstams ar sportiskiem luksusa sedaniem, kupejām un nu jau arī apvidniekiem, bet pēc ilgāka pārtraukuma klajā nācis arī ar tīrasiņu auto “Maserati MC20”.

Šis modelis pēc ilgāka pārtraukuma seko īpaši retajam “Maserati MC12”, kas 2004. gadā tika izgatavots uz “Ferrari Enzo” modeļa bāzes.Ķīpsalā izstādes apmeklētājiem “Autobrava” ekspozīcijā būs unikāla iespēja apskatīt šo ātro, bet vienlaikuskomfortablo un stabilo auto.

“Maserati MC20” ir aprīkots ar trīs litru “V6 Nuttuno” benzīna turbomotoru – pirmo “Maserati” patstāvīgi izstrādāto spēka agregātu pēdējo vairāk nekā 20 gadu laikā. Tas attīsta 630 zirgspēku jaudu un 730 ņūtonmetru griezes momentu, ļaujot superauto no vietas līdz 100 km/h paātrināties 2,8 sekundēs un maksimāli sasniegt 328 km/h. “Maserati MC20”ir ārkārtīgi viegls – sver mazāk nekā 1500 kg.

Deivida Bekhema auto - FOTOGALERIJĀ no trešās līdz piektajai bildei.

Arī pazīstamais futbolists Deivids Bekhems “Maserati MC20” sauc par savu superauto, kas viņa individuālajām prasībām tika pielāgots “Maserati Fuoriserie” programmas ietvaros. Bekhems savu spēkratu noformēja futbola komandas “Inter Miami CF” krāsās – rezultātā auto virsbūve ir glancēti melnā krāsā, kas papildināta ar matēti melniem akcentiem. Savukārt “MC20” logotipi un “Brembo” bremžu skavas ir nokrāsoti kontrastējošā pasteļtonī.

www.balticmotorshow.com

www.facebook.com/autoizstade.kipsala

www.instagram.com/balticmotorshow

www.linkedin.com/company/the-international-motor-show-auto

Uzziņai:

No 29. aprīļa līdz 1. maijam Ķīpsalā notiks izstāde “Auto 2022”, kura pārsteigs ar vairākām iespaidīgām Baltijas auto pirmizrādēm. Izstādē būs pirmais “Nissan” elektriskais krosovers, visdārgākais “Škoda” modelis, Londonas taksometra inkarnācija un tikko no Amerikas ieradiesjaunās paaudzes “Jeep Grand Cherokee”. Un tas nav viss! Būs arī kāds pavisam īpašs itāļu superauto, ko pagaidām organizatori patur noslēpumā.

Tiešā ceļā no Amerikas!

Baltijas mēroga pirmizrādi “Auto 2022” piedzīvos jaunās paaudzes “Jeep Grand Cherokee” apvidus automobilis. Zīmīgi, ka izstādē apskatāmais greznais automobilis būs ieradies pa tiešo no ASV – šī modeļa īpašajā, pagarinātās riteņu bāzes versijā “L”.

Vairāki jauni elektriskie auto modeļi

Ar katru gadu autobūvē ir arvien vairāk jauno modeļu, kas ir simtprocentīgi elektriski. “Nissan” paziņojis, ka no nākamā gada jaunus simtprocentīgus iekšdedzes dzinēja modeļus neieviesīs, līdz ar to izstādes “Auto 2022” Baltijas mēroga pirmizrādē varēs aplūkot šīs markas nākotnes vēstnesi “Ariya” – pirmo “Nissan” elektrisko kupejas krosoveru, kas pieejams arī pilnpiedziņas versijā ar diviem elektromotoriem.

Franču auto modeļiem vairākas pirmizrādes

Bagātīgi ar pirmizrādēm priecēs Francijas autoražotāji – lai arī ne būtiskākais modelis vietējam tirgum, tomēr ar savu simpātisko veidolu vislielāko apmeklētāju uzmanību noteikti piesaistīs mazais un divvietīgais “Citroën Ami”, kas ar 7000 eiro cenu Francijā ir viens no vislētākajiem elektromobiļiem tirgū. Tāpat šis ražotājs prezentēs savu jauno flagmani – “C5 X”, kas apvieno sedana, liftbeka un apvidus auto formas. Vēl pirmizrādi izstādē “Auto 2022” piedzīvos elektriskais vieglā komercauto modelis “ë-Berlingo” un modernizētais apvidus automobilis “C5 Aircross”.

Savukārt “Peugeot” uz autoizstādi Ķīpsalā būs atgādājis jaunās paaudzes “Peugeot 308”, kurš ir pirmais šīs markas modelis ar jaunā dizaina logotipu, kas “Peugeot” ievada jaunā ērā, virzoties uz elektromobilitāti. Šis kompaktais hečbeks būs pieejams arī hibrīda versijās.

Vēl vienu Baltijas mēroga pirmizrādi Ķīpsalā piedzīvos “Renault” simtprocentīgi elektriskais “Megane E-Tech” modelis, kas ir izstrādāts pilnībā no nulles un speciāli elektromobiļiem paredzētas platformas. Turklāt tas ir viens no pirmajiem sērijveida modeļiem pasaules autobūvē ar “Google” izstrādāto operētājsistēmu automobiļiem.