Aprīļa izskaņā Ķīpsalā notiks autoindustrijas izstāde “Auto 2022”

No 29. aprīļa līdz 1. maijam Ķīpsalā notiks starptautiskā autoindustrijas izstāde “Auto 2022’’, kas iepazīstinās ar jaunākajiem automodeļiem, komerctransportu, kemperiem, tūninga šedevriem, sporta spēkratiem, autoservisa aprīkojumu un autopiederumiem, kā arī aktualitātēm nozarē.

BILŽU GALERIJA

“Šobrīd noris aktīvs darbs pie izstādes “Auto 2022” organizēšanas. Lai arī traģiskā situācija Ukrainā un COVID-19 pandēmijas sekas ietekmē autoražošanas un auto piegādes procesus, jauno auto ekspozīcija būs plašāka nekā iepriekšējā izstādē. Elektrisko pusvadītāju deficīts ir licis autodīleriem pielāgoties un pārstrukturizēt savu darbību atbilstoši šodienas izaicinājumiem. Priecē, ka šogad izstādē būs vairākas jauno modeļu pirmizrādes, tāpēc aprīlī tiekamies Ķīpsalā!” aicina izstādes “Auto” vadītājs Gints Šāvējs.

“Jauni auto”– jaunākie auto un komerctransports

Izstādes sadaļā “Jauni auto” varēs iepazīties ar daudzpusīgu automobiļu klāstu. Jau šobrīd dalību izstādē apstiprinājuši šādu autozīmolu oficiālie izplatītāji – “Audi”, “Volkswagen”, “Hyundai”, “Nissan” “Alfa Romeo”, “Jeep”, “Cupra”, “Fiat”, “Peugeot”, “Citroen”, “Škoda”. Pieteikšanās vēl turpinās, iespējams, izstādē būs pārstāvēti arī divi jauni, līdz šim Baltijas tirgū neredzēti autozīmoli no Āzijas. Zīmolu pārstāvji apmeklētājiem sola izdevīgus iegādes noteikumus, izstādes akcijas un vērtīgas konsultācijas.

Turpina pieaugt cilvēku interese par elektrisko transportlīdzekļu iegādi, tāpēc šogad izstādē būs pārstāvēti vēl vairāk elektroautomobiļu un uzlādes stacijas. Apmeklētāji varēs iegūt informāciju par uzlādes iespējām, valsts atbalsta mehānismiem un ekspluatācijas priekšrocībām.

Trīs dienās izstādē varēs apskatīt arī ērtus un ceļošanai piemērotus kemperus un mikroautobusus, tāpat būs pārstāvēti kvadricikli un elektroskūteri.

“Auto mehānika” – no riepām līdz profesionālajām servisa iekārtām

Sadaļā “Auto mehānika” izstādes apmeklētāji varēs iepazīties ar aktuālo nozares piedāvājumu – riepām, diskiem, auto apkopes līdzekļiem, pretkorozijas apstrādes iespējām, iekārtām un tehniku autoveikaliem, automazgātavām, servisiem u.c.

“Auto Exotica” – neparasti un krāšņi auto

Kā jau ierasts, apmeklētāju sirdīm visstraujāk pukstēt liks “Auto Exotica”eksponāti – reti un neparasti automobiļi, jaudīgi un tūnēti sporta automobiļi, klasiskie un retro auto. Izstādē norisināsies arī konkurss “Auto Exotica Awards 2022”, kurā tiks noskaidrots un apbalvots visjaudīgākais, “vismuskuļotākais”, viseksotiskākais un visekskluzīvākais auto.

Dažādi šovi

Uz izstādi īpaši aicinātas ģimenes ar bērniem, jo mazajiem apmeklētājiem noteikti būs interesanti izbraukt ar “Active Park” drifta kartingiem un vērot Baltijas labākās ekstrēmās velokomandas “Greentrials” profesionālos šovus ar velosipēdiem un motocikliem. Nepalaid garām!

Atskats

Pagājušajā gadā izstādē “Auto 2021” autoindustrijas jaunumus demonstrēja 106 izstādes dalībnieki no 5 valstīm. Trīs dienu laikā izstādi Ķīpsalā apmeklēja 13 363 interesenti. Jāatzīmē, ka izstāde “Auto” Ķīpsalā bija viena no nedaudzajām autonozares izstādēm Eiropā, kas, par spīti pandēmijai, netika atcelta un spēja drošā vidē pulcēt ievērojamu apmeklētāju skaitu.

Ņemot vērā ar COVID-19 saistīto ierobežojumu atcelšanu, izstādē “Auto 2022” tiek prognozēts daudz lielāks apmeklētāju skaits. Uzņēmumi, kuri vēlas parādīt savus jaunumus, vēl var paspēt pieteikt dalību izstādē!

Izstādi “Auto” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Vairāk: www.balticmotorshow.com

Seko mums Facebook: www.facebook.com/autoizstade.kipsala

Instagram: www.instagram.com/balticmotorshow

Darba laiks:

29.–30. aprīlis  10.00–19.00

1. maijs        10.00–17.00