Sociālajos tīklos uzņēmēja, bijusī deputāte, iekšlietu un aizsardzības ministre Linda Mūrniece dižojas, ka ir jaunās attiecībās.

"Kāds man pa jokam kaut kad zīlēja. Satikšu kādu, ko sen zinu. Kādu, kurš visu laiku ir līdzās. Tikai es neprotu paskatīties. Pa jokam tas bija. Tomēr šis vairs nav pa jokam…" Mūrniece raksta pie fotogrāfijas, kurā redzama vīrieša apskāvienos - BILŽU GALERIJĀ 4. BILDE

Nesen bijusī iekšlietu ministre Linda Mūrniece skaidroja, ka ir pārmaiņu priekšā – abi bērni ir izauguši un devušies savā dzīvē, kas nozīmē, ka arī viņai pašai ir jāiemācās dzīvot citādāk.

"Nav kam gatavot vairs. Dzīvoklis arī ir tukšs un katru reizi atgriežoties uzdzen skumjas. Kā es sevi mierinu, bija jau laiks man uzsākt patstāvīgu dzīvi. Padomā, cik man gadu – tak vienreiz jākļūst patstāvīgai. Es pirmo reizi dzīvē esmu viena... Katram ir brīva izvēle – justies vientuļam vai izbaudīt laiku vienatnē ar sevi.Vientuļa es nejūtos, bet neteiktu, ka izbaudu vienatni. Man tomēr vajag ikdienas komunikāciju. Bet līdz tam ir jānonāk, lai saprastu, ka apprecēšanās uz diviem mēnešiem neizglābj no sajūtas, ka nebūsi viens. Tas neko neglābj," teic Linda.

LINDAS MŪRNIECES VĪRIEŠI FOTOGALERIJĀ

Šobrīd redzams, ka Mūrniece vairs nav viena, taču par jaunā mīļotā vīrieša personību sīkākas informācijas nav.


Taču - "Šis vairs nav pa jokam…" saka trīsreiz šķirtā Linda Mūrniece.

Uzziņai:

Linda Mūrniece, meitas uzvārdā Linda Ezermane, pirmoreiz apprecējās ar policistu un tā laika Valsts policijas Iekšējās drošības dienesta vadītāju Raimondu Mūrnieku. Viņu attiecībās dzimuši divi bērni. 2012. gadā šī laulība tika šķirta. Jau dažus mēnešus vēlāk Linda atkal izgāja pie vīra, sakot jāvārdu Libānā dzimušajam ārstam un politiķim Hosamam Abu Meri. 2017. gadā viņi oficiāli izšķīrās.


2020. gadā Linda Mūrniece atkal pārsteidza tautu, apprecoties trešo reizi - ar uzņēmēju no Liepājas Agri Freibergu. Sava pirmā vīra uzvārdam tika pievienots trešā lauleņa uzvārds: Linda Mūrniece-Freiberga. Tomēr šim attiecībām bija lemts reti īss mūžs. Pagāja vien pāris mēneši. Linda trešo reizi mūžā kļuva par šķirteni.

LASIET ARĪ:

Kristaps Valters pēkšņi pametis savu enerģētikas spēka avotu un mīļoto sievieti Lindu Mūrnieci


Linda Mūrniece dusmīga par bijušā jauno mīlu: Kas tad šai Lindai liek domāt, ka kļuvusi par Hosama īsto?


Viņa bez slavenībām nespēj. Īsi pēc Hosama kāzām ar citu Lindu, Mūrniece uzsāk attiecības ar 12 gadus jaunāko Valteru