Pāragri mūžībā aizsaukts ilggadējais TV3 operators Ingemārs Stankēvičs. Viņš šovasar sagaidīja 55 gadu jubileju. Titulbilde ir ilustratīva - Ingemārs pirmais no kreisās kopā ar kolēģiem.

ATVADU FOTOGALERIJA GAIŠĀ PIEMIŅĀ INGEMĀRAM STANKEVIČAM

/Foto autori: Edijs Pālens, Leta, Kaspars Ūdris, no Ingemāra personīgā arhīva un interneta dzīlēm/. Līdzjūtība tuviniekiem un draugiem.

Ingemāra Stankēviča izvadīšanas ceremonija notiek sestdien, 2021.gada 25. septembrī. plkst.13:30 no Rīgas Sarkandaugavas kapsētas kapličas Nesaules ielā 9.


Pazīstamais kameras vīrs teju 20 gadus strādāja telekanālā TV3. Ingemārs TV3 Ziņām un citiem raidījumiem filmējis sižetus teju katru dienu, kā arī apmācījis jaunos žurnālistus, reportierus. Viņi izsaka Ingemāram vissirsnīgākos pateicības vārdus.


Sociālajos tīklos skumjo notikumu paziņojis ilggadējais TV3 žurnālists Guntis Meisters.

Tāpat līdzjūtības izteikuši politologi, preses fotogrāfi, TV operatori un žurnālisti, sabiedriskie darbinieki, inteliģences pārstāvji un pat Saeimas un Rīgas domes deputāti.

Mēs publicējam dažu slavenu ļaužu atvadu vārdus izcilajam operatoram (leksika un gramatika citātos nav mainīta):

Guntis Meisters

Piemiņai!

Ingemār, par agru! Tik daudz sižeti kopā uzfilmēti, tik daudz kilometri kopā nobraukti, tik daudz kas izrunāts - arī skarbākā leksikā! 12 gadus kopā - plecs pie pleca - strādājām. Un tagad Tu - aizej! Ingemār, par agru! Liekas, daudz kas palika neuzfilmēts. Lai tur viegli, un daudz labu kadru!


Ruta Madaraja-Veisa

Ingemars Stankēvičs nespēju noticēt, ka Tu vairs neesi starp mums tik daudz gadu, Tavas anekdotes, kas vienmēr uzlaboja omu, nu re, kur mēs abi ar Štrombi (divkārtējo olimpisko čempionu). Tava aiziešana liek parakāties arhīvos. Lai Tev tur jaunas kameras un jauki kadra redzējumi.

Ivans Milovs
  ·
Nesen man zvanīja… Skumji

Alberts Dinters

Pirmais operators, ar kuru mani aizsūtīja filmēt pirmos divus sižetus TV3 ziņām. Joprojām atceros viņa padomus...

Ilze Rūtenberga
Mjā, aizvadītajā nedēļā viņš priecīgs runāja par iespēju atsākt filmēt ziņas kanālā Re:TV... Tik daudz kopīgi filmētu stāstu, piedzīvojumu un sarunu... Līdzjūtības tuviniekiem, lai gaišs turpceļš


Aleksejs Loskutovs

Vai, cik skumja ziņa! Vienmēr bija prieks pārmit dažus vārdus.
Līdzjūtība tuviniekiem un draugiem!

Vita Jelenina


Cik skumji! Un tik agri... Neaizmirsīšu viņa lielisko humora izjūtu un pozitīvu attieksmi. Līdzjūtību


Kristīne Žilde-Krēvica

Mani šodien šī atvadu ziņa apstulbināja.. Pirmais kopīgais sižets, pirmais rokā ieliktais mikrofons tieši no Ingemāra rokām. “Viņam labi sanāk ar praktikantiem,” producents todien teica. Tas bija pirms 12 gadiem.
Gabaliņš Ingemāra sirds palika TV3, no turienes aizejot.
Lai viegli tai pusē!

Laura Vonda

Viņš vienmēr bija tik jauks, tik priecīgs un tik koleģiāls! Sāp sirds..

Jānis Zariņš

Ehh. Bēdīgi. Ar Ingemaru bijām kolēģi 7 gadu garumā. Atmiņā paliks daudz filmēšanu. Viņam bija savs stils ar viņa dažkārt smieglīgi nesmieklīgajiem jokiem, no kuriem dažus pat atceros. Viņš vienmēr mašīnā klausījās radio Skonto un viņam nepatika, ja braucot pie stūres kāds viņam zvana pa telefonu. Atceros arī manus radio laikus, kad biju reportēt vienu pasākumu...kkas aizķērās un bija jāgaida - ārā ziemā, aukstumā. Ingemars un Guntis Meisters laipni atvēlēja pasildīties TV3 pelēkajā Škodas mašīnā. Ingemara kalendāros jaunu datumu vairs nebūs. Žēl. Labsirdīgs un cilvēcīgs viņš bija.

Ilze Vēbere

Joprojām grūti aptvert šo vēsti. Kad sāku strādāt TV3, Ingemārs labprāt ar mani, zaļo un vēl nemākulīgo gurķi, devās filmēt, jo viņam padevās iemācīt un dot padomus, kas kā darāms. Toreiz to ļoti novērtēju. Arī tagad viņš atmiņās paliks kā atsaucīgs, labsirdīgs, jokoties mīlošs kolēģis. Atcerēšos arī viņa daudzās aizraušanās (stādu audzēšana, kalendāru vākšana, iešana uz mežu šaudīties u.c.) - to viņam, man šķiet, bija vairāk nekā citiem. Turēsim Tevi piemiņā, Ingemār!