Latvijā dzīvojošie cilvēki nav īpaši gudri diemžēl - tā Mielavs par sabiedrības noliedzošo attieksmi pret Covid-19.

Mielavam šobrīd ir 61 gads. Viņa uzstāšanās pie Uzvaras "daikta" un citi dzīves mirkļi fotogalerijā.

Mūziķis Ainars Mielavs, viesojoties LTV raidījumā “Rīta Panorāma” izteicās par daļas sabiedrības noliedzošo attieksmi pret Covid-19 pandēmiju un vakcināciju.


"Latvijā dzīvojošie cilvēki nav īpaši gudri diemžēl, manuprāt. Labi, mums nepatīk, kā uzvedas viens otrs ministrs vai mēs varam uzgāzt visu uz valdību vai vēl uz kādu. Bet pietiek taču paskatīties uz attīstītām pasaules valstīm, kaimiņvalstīm, kaut vai uz Islandi, uz Izraēlu, kas ir zīmīgi. Vai tad tas, ko viņi dara, lai cīnītos pret šo sērgu ir, mūsuprāt, nepareizi? Viņi ir idioti vai kaut kā tā? Par to man ir ļoti žēl," intervijā sacīja Mielavs.

Tāpat mūziķis sarūgtināts par faktu, ka sākoties skolai viņa meitas ir vienas no retajām klasē, kuras vakcinējušās.

"Es tomēr ceru uz kaut kādu skaidro saprātu un saņemšanos!"

LASIET ARĪ: Pazīstami latviešu mūziķi nosoda Mielavu par cūcību; Krievi ceļ debesīs


Ainars Mielavs esot galīgi "sagājis sviestā un pārdevies krieviem"


Vipi.lv lasītāji un sabiedrība ir gatavi samest Mielavam 200 Ls, lai neuzstājas

UZZIŅAI KOPŠ 2011.GADA:

Jau pērn 8.maijā (šogad būs 9. maijā) pie Uzvaras pieminekļa uzstājās Ainars Mielavs, ar šo uzstāšanos izraisot plašas diskusijas un izpelnoties lielas auditorijas un pat savu ilggadēju fanu pārmetumu un nosodījumu gūzmu.

"Latviešu tautas nodevējs... Pārcēlājs, kurš agrāk tik ļoti cīnījās par brīvu tēvzemi, kurš bija ar un par mums visiem. Latviešiem un Latviju!" - VIPiem saka kāds latviešu mūziķis, kurš lūdz savu vārdu nepubliskot, jo, iespējams, dažās ļaužu aprindās viņu nesapratīs par tik skarbiem vārdiem.

Informācija biedrības 9.maijs.lv mājaslapā vēsta:

" Tāpat, kā pagājušajā gadā svētkos uzstāsies pazīstams autors un izpildītājs Ainars Mielavs. Viņa uzstāšanās paredzēta 9.maijā plkst. 20.40.

9.maijā koncerts sāksies plkst. 9.00 ar tiešo translāciju no parādes Sarkanajā laukumā Maskavā, savukārt noslēgs svinīgo koncertu Sanktpēterburgas Kazaku deju un dziesmu ansamblis.

9.maijā svētku izskaņā notiks tradicionālā uguņošana."

Uzziņai no 2010.gada:

"Ainar, mēs tev saziedosim tos divsimt latus! Tikai lūdzu neuzstājies!" - ar šādu aicinājumu portālā Vipi vērsās vairāki lasītāji savās e-pasta vēstulēs. Arī komentāru sadaļās mūsu portālā, kā arī citos medijos, Mielavs žēlots netika. Atsevišķi ļaudis rakstīja, ka šis dziedātājs viņiem ir zudis un ka viņa ierakstus izsvieduši mēslainēs.

Ne tikai sabiedrība, bet pat Ainara Mielava uzticamākie klausītāji un fani ir šokēti par mūziķa rīcību - uzstāties Saskaņas centra, kurš kā otru valsts valodu vēlas "izsist" krievu valodu, rīkotajā krievu pasākumā.

"Daļai sabiedrības šis datums raisa negatīvas sajūtas. Es gribu būt pozitīvs un sevi tādā pasākumā neredzu," - sacījis Jānis Stībelis.

"Latviešu nacionālās mūzikas izdevniecības pārstāvis un latvju tautisko kompozīciju autors un izpildītājs aizstāvēs okupantu godu..." - izskanējis pazīstamu mūziķu viedoklis.

"Varonis" varoņu pasākumā. 2010. gads. Kopā ar čomu Nilu - fotogalerijā