Mūziķei tikai 35 gadi! Kas noticis ar Lienes Greifānes seju? - retoriski vaicā portāls ar tādu pašu nosaukumu Sejas.lv.

Dziedātāja Liene Greifāne nāk no talantu šoviem un latviešiem vairāk pazīstama kā Liene Candy (LieneCandy).

Tagad jaunā kinorežisore atbild satrauktajiem faniem par savu izskatu, kuru mākslīgi uztūnējusi ar Instagram filtriem un apstrādes programmām - FOTOGALERIJAS SĀKUMĀ 12 JAUNĀKIE FOTO.

Dziedātāja un režisore Liene Greifāne, kura nule absolvēja Viskrievijas Valsts kinematogrāfijas institūtu ar sarkano diplomu, saņēmusi virkni jautājumu un komentāru no sekotājiem - kas noticis ar jaunās režisores izskatu?

Greifāne vietnes sociālajā tīklā saka paldies saviem sekotājiem par apsveikumiem saistībā ar augstskolas absolvēšanu, kā arī izteicās par saņemtajiem komentāriem saistībā ar viņas "jauno seju".

"Mīļie draugi! Ļoti daudzi man jautā, kas ar manu seju ir noticis. Fotogrāfijā, kuru es ar diplomu nošēroju, es ne pēc sevis izskatos. Viss ir kārtībā!

Nekas nav sapumpēts, tā vienkārši bija Instagram maska. Es biju gulējusi četras stundas, un gribējās izskatīties skaistākai, nekā es biju!"

Video rullītī viņa iesmej par sevi: "Viss kārtībā, palieku aizvien sirmāka, vecāka, resnāka, kā jau 35-gadīgam cilvēkam pienākas."

Pēc neveiksmēm šovbiznesa pasaulē Greifāne pameta Latviju 2016. gadā, lai studētu režiju Viskrievijas Valsts kinematogrāfijas institūtā. Par jaunajām mājām viņa sauc Sočus. "Pārcēlāmies uz pāris gadiem." Viņa piebilst, ka ar ģimeni iekārtojušies mājā ar dārzu.

"Nu ko, pieci gadi ir pagājuši, eksāmeni nolikti uz augstajām ballēm, sarkanais diploms kabatā. Paldies visiem, kuri atbalstīja un ticēja," pēc saņemtā diploma dižojās Liene Greifāne.

Sveicam Lieni un novēlam Latvijas vārdu nest pasaulē arī režisores statusā!

LASIET ARĪ:

Skandalozās Lienes Candy tvirto krūšu galu foto

LieneCandy parādījusi savu pašu intīmāko video

Izrādās, LieneCandy pieķerta dzērumā un BEZ tiesībām - NOTIKUMU RETROSPEKCIJA

Liene CANDY:Ja vīrieši uz mani neskatās, jāsāk skatīties uz meitenēm