Latvijas pārstāve Samanta Tīna ar dziesmu "The Moon is Rising" Eirovīzijas otrajā pusfinālā bija pēdējā – 17. vietā, liecina dziesmu konkursa mājaslapā publicētā vērtējumu tabula - SKATIET FOTOGALERIJĀ.

Samanta Tīna esot saņēmusi četrus punktus žūrijas balsojumā no Moldovas žūrijas, kā arī 10 punktus skatītāju balsojumā: piecus punktus Latvijas pārstāvei iedeva Gruzija, četrus – Lielbritānija un vienu – Igaunija.

Latvijas delegācija norāda, ka ar Samantas Tīnas priekšnesumu ir apmierināta (!).

Tikmēr tauta nosliecas balsot par Manabalss.lv iniciatīvu par sabiedrības rūpīgu izvēli, ko kādu priekšnesumu sūtīt uz Eirovīziju turpmāk, lai neatkārtotu 2021.gada gada kļūdas.


Parakstīties var šeit - MANABALSS.LV


STARP RINDIŅĀM:

Eurovision 2021 Latvia star Samanta Tina nude! Naked news fetish video. UNCENSORED, NEVER SEEN


UZZIŅAI:

Jaunā koronavīrusa pandēmijas dēļ 2020. gada Eirovīzijas konkurss tika atcelts. Bija plānots, ka tas notiks Roterdamā, jo 2019. gadā Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā uzvarēja Nīderlandes pārstāvis Dunkans Lorenss ar balādi "Arcade", izcīnot Nīderlandei tiesības rīkot nākamo konkursu. Nīderlande šīs tiesības realizē 2021. gadā.

Eirovīzijas noteikumi nosaka, ka 2021. gada konkursā var piedalīties 2020. gadā izvirzītie valstu pārstāvji, taču ne ar pērn uzvarējušo dziesmu. Uz Roterdamu devās arī Latvijas nacionālā atlases konkursa “Supernova” 2020. gada uzvarētāja Samanta Tīna ar dziesmu "The Moon is Rising". Viņa piedalījās konkursa otrajā pusfinālā 20. maijā, taču finālam nekvalificējās.


Eirovīzijā šogad uzvarēja Itālijas rokgrupa “Måneskin” ar dziesmu “Zitti E Buoni”.

***

Savukārt mūziķis Kaspars Pudniks izsūtījis masu medijiem un sabiedrībai šādu aicinājumu:

"Samanta Tīna un LTV turpina ņirgāties un izplatīt "savu dziesmu" par to, ka Eirovīzijas videoklipā un dziesmā "nav nekā tāda ko Jūs redzat un saskatāt".

Dziesma, kurā apdzied asiņaino mēnesi un nakts karalieni, ir par stiprām sievietēm. Liekot vienlīdzības zīmi starp lesbiešu sievieti un māti. Dīva, kura uz Roterdamu aizbraukusi atpūsties par nodokļu maksātāju naudu, joprojām noliedz, ka videoklipā redzamais saturs ir tīrākā propaganda. Viņu, kā kristieti, nemulsina tradicionālo ģimenes vērtību apšaubīšana. Karaliene Tīna atklāti pasaka, ka atbalsta viendzimuma ģimenes un tai nebūtu nekas pret, ja viņas kleitas darinātājam Kašeram ar savu topošo vīru, atļautu adoptēt arī bērnus. Iespējams, ka cer uz surogātmātes vai krustmātes fejas statusu.


Visticamāk, ka Samanta Tīna ir apjukusi un pazudusi morālo vērtību tulkojumā, jo viņai apkārt kā lapsenes spieto prinči baltos zirgos, feministes, vīri zaļās kleitās, nakts karalienes, elfi maskās, Amuna Davis ar spēcinošo parūku un citi pasaku tēli. Tikmēr Latvijā stiprās sievietes katru dienu cīnās par saviem bērniem, rūpējas par ģimenes pavarda siltumu un nereti apņemas izaudzināt un sniegt mīlestību pat citu, bezatbildīgu "dzegužu" bērniņiem, lai tie neklimtu apdriskāti un pusbadā pa Marijas ielu...


... Un ir nesaprotami, kādēļ šīm stiprajām sievietēm ir vēl jāapmaksā nakts karalienes lidojumi un videoklipā redzamās šausmas, kuras pavisam tuvā nākotnē var apdraudēt viņu un viņu bērnu ģimenes un to veidošanu tradicionālā izpratnē. Tādēļ aicinu paust savu viedokli ikvienam ģimeniskas un morālas vērtības cienošam vecākam un paust to skaļi.
Mēs visi kopā vācam parakstus, lai vairs nekas tāds nevarētu atkārtoties Latvijā. Lai nevienam nekad vairs pat prātā neienāktu ļaunprātīgi izmantot situāciju valstī, savu personīgo interešu realizēšanai, apejot tautas balsošanu tās viedokļa iegūšanai. Lai neviens vairs neuzdrīkstētos spļaut sejā cilvēkiem, pateicoties kuriem vispār bija iespējama dziedātājas nokļūšana konkursā uz skatuves. Aizsargāsim savas ģimenes, savus bērnus un mīļos no asiņaina mēness apspīdētās nakts karalienes vīzijām un sapņiem par viņas pašas murgiem, kuros princis baltā zirga mugurā bildina princi.

Aicinu atbalstīt iniciatīvu ManaBalss.lv!
Parakstīties var šeit - MANABALSS.LV
DALAMIES ar rakstu!


Es ticu, ka mūsu vectēvi un viņu brāļi neatdeva karā savas dzīvības velti. Viņiem bija sapnis par brīvu Latviju, kurā dibināt ģimenes un audzināt dēlus un meitas, taču viņiem pašiem tas tika liegts. Jūs lepojaties ar saviem senčiem un viņu varonību? Un vai viņi lepojas ar mums?
Sajūti lepnumu sirdī par savu ģimeni!
Sajūti spēku no savas dzimtas saknēm!
Sajūti no kurienes Tevī plūst spēks!


Ar cieņu,

Kaspars Pudniks"

KONTEKSTAM:

Skatiet arī Samantas Tīnas kailfoto skandālu: Eurovision 2021 Latvia star Samanta Tina nude! Naked news fetish video. UNCENSORED, NEVER SEEN


Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē latviešu tautai, ģimenēm un bērniem

Uzsākta parakstu vākšana par to, lai turpmāk Latviju Eirovīzijā nepārstāvētu lēti balagāni


Pēc sabiedrības spiediena Samanta Tīna atsauc dalību Eirovīzijā! Cieņpilnā mulsumā atvainojas latviešu tautai