Mūziķis, aktieris un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks izsūtījis masu medijiem un sabiedrībai šādu aicinājumu:

"Samanta Tīna un LTV turpina ņirgāties un izplatīt "savu dziesmu" par to, ka Eirovīzijas videoklipā un dziesmā "nav nekā tāda ko Jūs redzat un saskatāt".

Dziesma, kurā apdzied asiņaino mēnesi un nakts karalieni, ir par stiprām sievietēm. Liekot vienlīdzības zīmi starp lesbiešu sievieti un māti. Dīva, kura uz Roterdamu aizbraukusi atpūsties par nodokļu maksātāju naudu, joprojām noliedz, ka videoklipā redzamais saturs ir tīrākā propaganda. Viņu, kā kristieti, nemulsina tradicionālo ģimenes vērtību apšaubīšana. Karaliene Tīna atklāti pasaka, ka atbalsta viendzimuma ģimenes un tai nebūtu nekas pret, ja viņas kleitas darinātājam Kašeram ar savu topošo vīru, atļautu adoptēt arī bērnus. Iespējams, ka cer uz surogātmātes vai krustmātes fejas statusu.


Visticamāk, ka Samanta Tīna ir apjukusi un pazudusi morālo vērtību tulkojumā, jo viņai apkārt kā lapsenes spieto prinči baltos zirgos, feministes, vīri zaļās kleitās, nakts karalienes, elfi maskās, Amuna Davis ar spēcinošo parūku un citi pasaku tēli. Tikmēr Latvijā stiprās sievietes katru dienu cīnās par saviem bērniem, rūpējas par ģimenes pavarda siltumu un nereti apņemas izaudzināt un sniegt mīlestību pat citu, bezatbildīgu "dzegužu" bērniņiem, lai tie neklimtu apdriskāti un pusbadā pa Marijas ielu...


LASIET ARĪ: Eurovision 2021 Latvia star Samanta Tina nude! Naked news fetish video. UNCENSORED, NEVER SEEN
... Un ir nesaprotami, kādēļ šīm stiprajām sievietēm ir vēl jāapmaksā nakts karalienes lidojumi un videoklipā redzamās šausmas, kuras pavisam tuvā nākotnē var apdraudēt viņu un viņu bērnu ģimenes un to veidošanu tradicionālā izpratnē. Tādēļ aicinu paust savu viedokli ikvienam ģimeniskas un morālas vērtības cienošam vecākam un paust to skaļi.
Mēs visi kopā vācam parakstus, lai vairs nekas tāds nevarētu atkārtoties Latvijā. Lai nevienam nekad vairs pat prātā neienāktu ļaunprātīgi izmantot situāciju valstī, savu personīgo interešu realizēšanai, apejot tautas balsošanu tās viedokļa iegūšanai. Lai neviens vairs neuzdrīkstētos spļaut sejā cilvēkiem, pateicoties kuriem vispār bija iespējama dziedātājas nokļūšana konkursā uz skatuves. Aizsargāsim savas ģimenes, savus bērnus un mīļos no asiņaina mēness apspīdētās nakts karalienes vīzijām un sapņiem par viņas pašas murgiem, kuros princis baltā zirga mugurā bildina princi.

Aicinu atbalstīt iniciatīvu ManaBalss.lv!
Parakstīties var šeit - MANABALSS.LV
DALAMIES ar rakstu!


Es ticu, ka mūsu vectēvi un viņu brāļi neatdeva karā savas dzīvības velti. Viņiem bija sapnis par brīvu Latviju, kurā dibināt ģimenes un audzināt dēlus un meitas, taču viņiem pašiem tas tika liegts. Jūs lepojaties ar saviem senčiem un viņu varonību? Un vai viņi lepojas ar mums?
Sajūti lepnumu sirdī par savu ģimeni!
Sajūti spēku no savas dzimtas saknēm!
Sajūti no kurienes Tevī plūst spēks!Ar cieņu,

Kaspars Pudniks"

KONTEKTSTAM:

LASIET ARĪ: Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē latviešu tautai, ģimenēm un bērniem


Uzsākta parakstu vākšana par to, lai turpmāk Latviju Eirovīzijā nepārstāvētu lēti balagāni


Pēc sabiedrības spiediena Samanta Tīna atsauc dalību Eirovīzijā! Cieņpilnā mulsumā atvainojas latviešu tautai


Kaspars Pudniks turpina:


"LAUZTĀS PRIEDES  (Rainis)


Vējš augtākās priedes nolauza,
Kas kāpās pie Jūrmalas stāvēja,-
Pēc tālēm tās skatieniem gribēja sniegt,
Ne slēpties tās spēja, ne muguru liekt.
"Tu lauzi mūs, naidīgā pretvara,-
Vēl cīņa pret Tevi nav nobeigta,
Vēl ilgās pēc tāles dveš pēdējais vaids,
Ik zarā pret varu šņāc nerimstošs naids!"
Un augtākās priedes pēc lūzuma
Par kuģiem iz ūdeņiem iznira-
Pret vētru lepni cilājās krūts,
Pret vētru cīņa no jauna dūc:
"Brāz bangas, Tu naidīgā pretvara,-
Mēs tāles sniegsis, kur laimība!
Tu vari mūs šķelt, Tu vari mūs lauzt-

Mēs tāles sniegsim, kur saule aust!" "