2021. gada sākumā mediji spekulēja, ka latviešu basketbolists, NBA kluba Dalasas "Mavericks" skandalozais spēlētājs Kristaps Porziņģis ir atkal aizņemts - viņa sirdi esot iekarojusi latviešu zeltene Laura Vizla. Valentīndienā meiča beidzot publiceja vienīgo abu kopbildi. Tā fotografēta privātos apstākļos kopā ar latviešu basketbola zvaigzni, bet ļoti sliktā kvalitātē.

Latviešu mediji jaunieti Lauru sauc par izskatīgu, tomēr publiski pieejamās bildes it visur vēsta par pamatīgu grima kārtu, kā arī soctīklu fotošopa rīku un filtru piesaisti.

Laura Vizla ir īsta fetišiste - viņa mīl valkāt zeķubikses, lateksa tērpus, caurspīdīgas, mežģīņotas drēbes - SKATIET FOTOGALERIJĀ FETIŠA PIKANTĒRIJAS un zeķubikšu karalienes izrādīšanos.

Kritiķi norāda, ka meitenei ir pārlieku apaļas kāju ciskas, lai valkātu tik atklātus tērpus. Fotogalerijas beigās redzams, ka karsējmeiteņu laikos pirms 5-7 gadiem meitenei bijušas daudz slaidākas kājas. Vērtējiet paši!


Laura Vizla ir bijusī karsējmeitene "VEF Rīga" basketbola komandā, bet ilgāku laiku dzīvo Dalasā, ASV. Par viņas attiecībām ar Kristapu Porziņģi mēļots jau 2019. gadā, kad daudzos viņas publicētajos foto vide vēsta, ka turpat blakus atrodas arī Porziņģis.

Laurai Vizlai ir 23 gadi, bet Kristaps Porziņģis ir 25 gadus vecs.


Latviešu meiteņu fetišismu skatiet vēl atklātākos formātos portālā Paparacci.lv.


***


LASIET ARĪ: Kristaps Porziņģis apsūdzēts 20 gadīgas meitenes izvarošanā


Šarmantā Mailija Sairusa valkā Kristapa Porziņģa kreklu


Porziņģa dēļ skandalozā grupa 'Olas' sadedzināja ekskluzīvus auto Rīgā?