Kādreizējās TV zvaigznes, laika ziņu dīvas, tagadējās radio balss Maijas Rozītes-Krištopanes un uzņēmēja, ekspremjera Viļa Krištopana dēla Kaspara Krištopana laulībā iestājusies krīze, vēsta žurnāls Kas Jauns.

Faktu žurnālistiem apstiprina pati Rozīte: "Pēdējais gads bijis sarežģīts periods manā dzīvē. Savstarpējās attiecības pāra ietvaros mēdz mainīties, dažkārt liekot attālināties vienam no otra. Ko nesīs nākotne, zināt nevar neviens... Laiks rādīs."Abi joprojām esot cieņpilnās attiecībās, jo audzinot savus bērnus. Maijai Rozītei ir 36 gadi, bet Kasparam Krištopanam 42 gadi. Viņi tika uzskatīti par vienu no Latvijas smalko aprindu paraugpāriem.Maijas Rozītes pikantāko bilžu izlase FOTOGALERIJĀ.

Rozīte sociālajā tīklā ielikusi fotogrāfiju ar mīklainu aprakstu: "Viedoklis patiešām ir viszemiskākā cilvēces zināšanu forma. Tas neprasa ne atbildību, ne izpratni. Augstākā zināšanu forma ir empātija, jo tā pieprasa mazināt mūsu ego un dzīvot svešā pasaulē. Tas prasa daudz dziļākus mērķus par paša cilvēka izpratni." - fotogalerijā pēdējā bilde.

Soctīklos pēdējoreiz fotogrāfiju kopā ar vīru Maija pievienojusi ļoti sen - pirms vairāk kā pusgada.Maija Rozīte un Kaspars Krištopans mija gredzenus 2010. gada vasarā. Abi ir vecāki diviem bērniem - dēlam Paulam un meitai Lindai.LASIET VĒL:


Krištopana dēls Maiju Rozīti noskatījis laika ziņās

Nikola Krištopane nežēlīgi notievējusi un kļuvusi par īstu skaistuli


Nikola Krištopane (18) izceļas vienīgi ar savu stulbumu