Elvīra Erlecka plašākai sabiedrībai ir zināma, kā savulaik ļoti aktīva mūzikas industrijas personība. Viņa strādājusi gan ar grupu “A-Eiropa”, gan starptautisko projektu “Pirates of The Sea”, kas divas reizes veiksmīgi piedalījās Eirovīzijas dziesmu konkursos Latvijā un pasaulē, kā arī savulaik bijusi mūziķa Roberto Meloni menedžere.

Elvīrai, kura paspējusi dzīvot savu dzīvi, regulāri nodarbojoties ar labdarību un dodot citiem, tagad pašai vajadzīga ārkārtas līdzcilvēku palīdzība.

“Palīdzēsim producentei Elvīrai Erleckai mēģināt cīnīties par savu dzīvību un uzvarēt vēzi! Varbūt varat atļauties atteikties no pāris kafijām, šo naudiņu pārskaitot labdarības fonda “BeOpen” Elvīras Erleckas ziedojumu kontā, vai arī veikt Elvīras atbalstam zvanu pa ziedojumu tālruni 90006384 laika posmā no 12. līdz 19. janvārim,” teikts sievietes atbalstītāju izplatītajā paziņojumā. Maksa par vienu zvanu ir 1,42 eiro. Elvīras Erleckas draugi informē, ka pirms pusotra gada viņai tika diagnosticēta kancerosarkoma.

ELVĪRAS ERLECKAS DZĪVES MIRKĻI FOTOGALERIJĀ

Pagājušā gada novembrī Elvīra izgājusi pa Onkoloģijas centra durvīm, turot rokās ārstu konsīlija slēdzienu: viss ir izmēģināts, ne ar ko vairāk nevar palīdzēt. Vēl 28. decembrī sieviete devās uz Izraēlu, jo viena no vadošajām Telavivas slimnīcām “Sheba” piedāvāja Elvīrai piedalīties eksperimentālajā programmā, kas vērsta uz līdzīgu problēmu padziļinātu izpēti un ārstēšanu. Ar Izraēlā dzīvojošo draugu palīdzību Elvīra sazinājusies ar speciālistiem un neatlaidīgi sūtījusi savus dokumentus uz dažādiem medicīnas centriem. Trīs no tiem atbildējuši. Cerība ir, taču vajadzīga nauda Dalība speciālajā slimības izpētes programmā Izraēlas medicīnas centrā “Sheba” maksā 18 400 eiro (21 620 ASV dolāru), informē sievietes atbalstītāji.


Konkrētā programma dodot cerību uzvarēt smago slimību, taču pašai Elvīrai ārstniecībai nepieciešamās naudas summas nav.


“Pagājušā gada nogalē Elvīras atbalstam viņas draugi, paziņas un atsaucīgi cilvēki labdarības fonda “BeOpen” kontā jau saziedoja vairāk nekā pusi no summas – 10 825 eiro. Taču nepieciešami vēl 7 575 eiro,” paskaidrots paziņojumā.


Ziedojumu tālrunis 90006384 Elvīras atbalstam atkārtoti darbosies līdz 19. janvārim.


Labdarības fonds “BeOpen” ir atvēris Elvīrai Erleckai arī ziedojumu kontu:Labdarības fonds “BeOpen” Reģistrācijas nr. 50008218201 Konta nr. LV59CBBR1123215500010Bankas SWIFT kods: CBBRLV22 Ziedojuma mērķis: Zaļā lampa. Palīdzība Elvīrai ErleckaiAr Elvīru iespējams sazināties arī Facebook: https://www.facebook.com/elvira.erlecka


Raksts pirmoreiz publicēts portālā Jauns.lv.