Koronavīrusa Covid-19 dēļ sociālo tīklu Twitter un Facebook lietotājus nepatīkami sadusmojis TV dīvas un radio "Star FM" balss Baibas Sipenieces augstprātīgā bravūra. Neraugoties uz brīdinājumiem Baiba Sipeniece bija devusies atpūsties uz kalniem Austrijā. Fani šokā.


TV dīvas un radio balss nostāju komentējis arī profesors, zāļu radītājs Ivars Kalviņš: "Sipeniece dara visu, lai varētu inficēties pati un inficēt citus. Par apzinātu līdzcilvēku inficēšanu paredzēta kriminālatbildība. Pagaidīsim vēl 14 dienas, tad paskatīsimies, ar ko tas būs beidzies pašai Sipeniecei un viņas mīļajiem."

Krimināllikuma 140. pants paredz sodu par sanitāri higiēniskās un epidemioloģiskās drošības noteikumu pārkāpšanu.

Par savu atvaļinājumu viņa vēstījusi sociālajā vietnē Instagram: "Pēc 21 nospēlētas stāvizrādes jūtos nopelnījusi nedēļu atpūsties kalnos. Te patlaban viss mierīgi, par koronu neviens nerunā, un ceru, kad atbraukšu atkal mājās, arī vairs neviens par to nerunās," video lielās Sipeniece.

Neraugoties uz valdības aicinājumu nedoties slēpot uz Alpiem, kur netālu ir slimības visskartākie reģioni, Baiba Sipeniece-Gavare tomēr to darījusi ar visu ģimeni.

Vēlāk Sipeniece taisnojusies, ka Austrija tobrīd vēl nav bijusi aizliegto valstu sarakstā: "Un vispār te neviens nerunā par koronavīrusu!"

Pašā finālā pēc tūkstošiem ļaužu kritikas no bravūras Sipeniece kļuvusi ārkārtīgi likumpaklausīga un pat bailīga: "Kad būsim ieradušies mājās caur lidostu "Rīga", mēs brauksim mājās ar savu personīgo transportu. Mājās atradīsimies kā likumpaklausīgi cilvēki - 14 dienas un rūpīgi novērosim savu veselības stāvokli," klāsta TV zvaigzne, šovmene Baiba Sipeniece-Gavare. Fani un sekotāji ļoti kritiski vērtē Sipenieces bravūru un šokējošo lielīšanos. Daudzi to sauc par ņirgāšanos ārkārtējā stāvoklī pandēmijas Covid-19  laikā.


Austrijā ar koronavīrusu saslimuši 860 cilvēku un ir mirušie.

Sipenieces dzīves mirkļi galerijā