Mūžībā aizgājis LTV raidījuma "Rīta Panorāma" sporta ziņu moderators un LTV7 raidījuma "Hokeja laukums" vadītājs Kaspars Lācis, apstiprina Latvijas Hokeja federācija.

Kaspars Lācis pirms nepilna mēneša svinēja 42 gadu šūpuļsvētkus.

Sīkākus komentārus par Kaspara Lāča bojāeju Hokeja federācija nesniedz. Lācis raidījuma "Rīta Panorāma" komandai pievienojās 2014. gada vasaras sākumā.Savulaik Kaspars spēlēja hokeju amatieru līgā, pirms darba Latvijas Televīzijā piecas sezonas darbojās hokeja klubā "Dinamo Rīga".

Viņa raidījums "Hokeja laukums" bija iemīļots hokeja fanu vidū un 2019. gada oktobrī tam tika atklāta otrā sezona.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Kaspara Lāča tuviniekiem, draugiem un talanta cienītājiem.


Uzziņai:

Līdzjūtības vārdus izsaka arī Latvijas Televīzijas raidījuma “Rīta Panorāma” producente Ija Circene-Groša, kura sociālajos tīklos informē: aizvadītajā nedēļas nogalē pāragri miris šī raidījuma sporta ziņu moderators Kaspars Lācis, kurš veidoja arī populāro raidījumu “Hokeja laukums”.

Kasparam īpaši tuvs bijis hokejs, ko vairākus gadus pats spēlējis un vēlāk darbojies gan Rīgas “Dinamo”, gan Prāgas “Lev” mārketinga komandā. Tāpēc nav brīnums, ka hokeja mīlestība pāraugusi televīzijas projektā “Hokeja laukums”, kas tika veidots kopā ar pieredzējušo sporta žurnālistu Armandu Tripānu un stāstīja par esošajām un topošajām Latvijas hokeja zvaigznēm un leģendām.