2020. gada 26. janvārī Losandželosā helikoptera avārijā traģiski gājis bojā leģendārais basketbolists Kobe Braients (Kobe Bryant). Izcilais sportists mūžībā aizgāja 41 gada vecumā.

Uz lidaparāta borta bija astoņi pasažieri un pilots, kuri visi gājuši bojā.  Kopā ar viņu gāja bojā arī 13 gadu vecā meita Džianna, kurai tikai pirms dažām dienām bija dzimšanas diena - skatiet fotogalerijā trešajā bildē.

Meita Džianna (Gianna Bryant) bija daudzsološa jaunā basketboliste, kuras treneris bija viņas tētis, pats Kobe Braients.

Lidaparātā bija deviņi cilvēki. Visi gājuši bojā. Helikopters pēc pacelšanās no Losandželosas iekļuva biezā miglā un nogāzās.

Kobe Braients ir četru meitu tēvs. Atvadu fotogalerijā viņa ģimenes mirkļi kopā ar sievu Vanessu un meitām.

20 gadu spožajā karjerā Braients Losandželosas "Lakers" sastāvā kļuva par pieckārtēju NBA čempionu, divas reizes iegūstot finālsērijas vērtīgākā spēlētāja balvu, kā arī vienu reizi viņš tika atzīts par regulārā čempionāta labāko spēlētāju.

Kādreizējais latviešu basketbolists un TV zvaigzne Renārs Zeltiņš soctīklos veltījis sirsnīgus atvadu vārdus:

"Šoreiz nevaru neuzrakstīt, cik ļoti ļoti skumji šovakar jūtas mana basketbola sirds. Cik dzīve ir neparedzama un reizumis reaktīvi liktenīga. Viens no leģendārākajiem, izcilākajiem sportistiem Kobe Braients šodien devies neizzināmajā. Viņš bija dvesma, profesionāls piemērs, lieliska personība. Rakstu tā it kā pazītu viņu personīgi. Sāpīgs vakars... Draugi, netērējiet laiku veltīgi, lolojiet un novērtējiet cits citu, mīliet katru dienu, jo nekad neviens nezina, kas un kad mūs gaida aiz stūra. Kobe...lai tev debesu jumā mierpilni!"

Šis video publicēts pirms mēneša, 2019.gada decembrī.