Kiviča drāma turpinās. Vardarbības stāsts no aculiecinieces pieredzētā.


No zvērīga sitēja un pāridarītāja skandalozais mūziķis Andris Kivičs, pēc paša vārdiem, nu ir pārmiesojies mīļotās glābējā. Un pie viena cenšas vēl finansiāli iedzīvoties uz mīļotās pārdzīvojumu rēķina, presei par naudu piedāvājot iegādāties „Skulmes nolaupīšanas sensāciju”, raksta žurnāls "Kas Jauns".

Regulāri iereibušā Andra Kiviča privātās dzīves nemitīga publiskā afišēšana sabiedrībai ir totāli apriebusies, un cilvēki pauž bažas par to, kādu iespaidu ar savu dzīvesstilu un manierēm Kivičs rada jaunajai paaudzei, kas slavenus ļaudis nereti uztver kā veiksmīgas dzīves paraugus. Aiziešana no ģimenes, finansiālas atbildības neuzņemšanās par nepilngadīgajiem bērniem, bohēmisks dzīvesveids, agresijas lēkmes un pat it kā kvēli mīļotās sievietes fiziska iespaidošana – šo visu nelietību buķeti Andris Kivičs patlaban cenšas aizēnot ar pašizceptu skandālu par „Lienes ļauno radinieku šaušalīgajām cilvēka nolaupīšanas sērijām”.

Neradis atsaucību sava stāsta pārdošanai žurnālu un portālu redakcijās, aizvadītās nedēļas izskaņā skandalozais mūziķis nespēju iztikt bez uzmanības un iespēju palepoties ar saviem varoņdarbiem beigu beigās apmierināja bez maksas, interneta tiešraidē sīki un smalki informējot ziņkārīgos par sensacionālo mīļotās glābšanu no psihiatriskās klīnikas. Protams, neaizmirstot pamatīgi nozākāt Lienes Skulmes tuviniekus, kas atļāvušies Lieni aizvest prom no viņas teju nemitīgā skurbulī esošā mīlnieka un „ieslodzīt” vispirms klosterī, bet pēc tam trakomājā.

Žurnāla "Kas Jauns" rīcībā nonākušie fakti liecina: neraugoties uz daudzkārtējiem noliegumiem, Andris Kivičs ir iesaistīts vardarbīgās epizodēs, nodarot miesas bojājumus savai dzīvesbiedrei Lienei Skulmei, kas par pāridarījumiem īsti nesūdzas. Arī, pasekojot Kiviča izteikumiem un uzvedībai, tajos saskatāmas tipiskam varmākam piedienīgas iezīmes – centieni otru kontrolēt, pakļaut, norobežot no tuviniekiem un tamlīdzīgi. Savukārt Kiviča aukstasinīgo uzbrukumu sievietei spilgti ilustrē aculiecinieces stāstītais par to, kas patiesībā norisinājās 19. septembrī "Bowlero" centra konferenču zālē.


Skulmes un Kiviča bilžu galerija


Lieciniece: "Pēc uzbrukuma viņš Lieni atstāja, saļimušu uz grīdas, un aizgāja"

Andris Kivičs pēc nesenā incidenta "Bowlero" centrā taisnojās, ka Lienei nav sitis, Skulmes melošanas dēļ dusmu iespaidā vien iespēris pa krēslu. Uzzinot, ka Stradiņa slimnīcā Skulmei pārsistā galva glābta ar septiņām šuvēm, Kivičs bilda, ka dzēruši sidru un Liene galvas traumu guvusi, reibumā nokrītot. Par tik atklātu melošanu pārsteigta ir kāda "Bowlero" centra darbiniece, kura piekrīt pastāstīt visu, ko liktenīgajā dienā pieredzējusi, atrodoties turpat, kur Kivičs izrēķinājās ar savu sirdsdāmu.


"Lēnām līda laukā, no brūces galvā jau riktīgi gāzās asinis"

„Tas viennozīmīgi nebija gadījums no sērijas „es pakritu” vai „es gāju un nokritu pa trepēm”. Nekādā veidā! Jo mēs ar kolēģi visu redzējām – kā Kivičs tik tiešām Skulmi fiziski iespaidoja. Kad viņš jau bija izgājis ārā, aptuveni pēc desmit sekundēm tomēr atgriezās, uzmeta skatienu Lienei, iespējams, lai pārliecinātos, vai viņa guļ beigta vai kustas, tad apgriezās un, atstādams viņu bezpalīdzīgā stāvoklī, atkal pameta "Bowlero" telpas. Redzēju momentu, kā Liene piecēlās un, turēdama asiņojošo pieri, aizlīda aptuveni četrus metrus līdz stūrim, kur ir caurredzams kupols, lai redzētu, kur viņš ir vai kurā virzienā aiziet. Tad lēnām, pustupus līda laukā, no brūces galvā jau riktīgi gāzās asinis, un tad kolēģi no pirmā stāva skrēja palīdzēt,” atklāj centra darbiniece.

"Vicinot krēslu, blieza ar to Lienes virzienā"

„Vēlos atspēkot Kiviča stāstīto, ka viņš esot „uzšāvis ar kāju pa plastmasas krēsliem”. Tā nu gluži nebija. Viņš krēslu nevis spēra ar kāju, bet vicināja rokās. Turklāt krēsli, starp citu, ir pamatīgi, smagi koka krēsli ar kārtīgām koka kājām – tie nav plastmasas. Plastmasas krēsli ir pirmajā stāvā, bet tur, kur viņiem notika biznesa seminārs, tādu vispār nav.

Viņš Lieni grūstīja un, vicinot krēslu, blieza ar to viņas virzienā. No vietas, kur tobrīd atrados es un mana kolēģe, nevarēja precīzi saskatīt, vai viņš viņai trāpīja ar krēslu vai traumu Liene guva krītot un atsitoties pret galdu. Jebkurā gadījumā nav šaubu, ka galva tika pārsista Kiviča uzbrukuma laikā.

Viņa aiz sāpēm ļoti skaļi iekliedzās: „Au!” Viņš pats strīda laikā bļaustījās augstos toņos, bet Lieni, ka viņa kliegtu pretī, īsti nevarēja saklausīt. Varbūt viņa klusi ko pīkstēja vai ko riebīgu teica. Bet Kivičs kliedza riktīgi – to varēja dzirdēt pa gabalu. Arī citi kolēģi dzirdēja un skrēja skatīties, kas notiek,” stāsta aculieciniece.
"Seja bija asinīs"

„Kad Kivičs bija prom, Liene lēni virzījās lejup pa kāpnēm, lūgdama: „Vai jūs varat man palīdzēt?”

Viņu uz kāpnēm apsēdināja administratore, lai sagaidītu ierodamies mediķus. Seja bija asinīs, tās no pieres gāzās uz zemes. Redzēju, ka uz trepēm bija asinis, taču tās drīz satīrīja. Liene, izskatījās, nesatraucās tik daudz par sevi, cik par to, kurā virzienā ir devies Andris un vai kāds cilvēks netuvojas, – viņa visu laiku tramīgi skatījās uz augšu, uz leju, visriņķī, lai, iespējams, neviens neredz viņu šādā stāvoklī un, pasarg Dievs, nenofilmē.

Kad atbrauca mediķi un Lienei teica, ka jābrauc uz slimnīcu pārbaudīties un tikt galā ar pārsisto galvu, viņas pirmā reakcija bija pilnīgi neadekvāta...

Visu rakstu lasiet Jauns.lv