2019.gada 30. augustā žurnālists un politiķis Ansis Pūpols sociālajos tīklos paziņojis, ka ir salaulājies ar mīļoto sievieti Kristīni Levki, daloties ar žilbinošiem foto no kāzām. Līgava pēc laulībām pieņēmusi vīra uzvārdu un tagad dēvējama par Kristīni Pūpolu. KĀZU UN ĢEVČATŅIKA FOTOGALERIJA.

Jauno pāri sociālajos tīklos sveic simtiem cilvēki, vēlot siltuma pilnus vārdus: ...Dzīvojiet laimīgi, nepārtaisiet viens otru!...; Daudz skaistu gadu kopā izdzīvot, daudz skaistu mirkļu piedzīvot!...; Lai stipra un mīlestībā tīta ģimenes dzīve!...

44 gadus vecajam Ansim Pūpolam jau ir bijusi viena laulība, kura šķirta pirms deviņiem gadiem. Tajā dzimuši divi bērni – Klāvs un Katrīna, kuri tagad jau ir pusaudži. Savukārt pirms četriem gadiem Ansim izjuka attiecības ar žurnālisti Ievu Alberti, ar kuru viņiem ir abu kopīgais dēls Pauls Pūpols.

Ansis ir ilggadējs un vispazīstamākais TV3 raidījuma Nekā Personīga žurnālists, Nacionālās apvienības "Visu Latvijai! - Tēvzemei un brīvībai/LNNK" biedrs un deputāta kandidāts 2019.gada Eiropas Parlamenta vēlēšanās. Tomēr ievēlēts šai sasaukumā netika. Jaunā sieviņa Kristīne pēc profesijas ir socioloģe un abi iepazinušies internetā 2016.gadā.

No sirds sveicam jauno pāri! Rūgts!

LASIET ARĪ: FOTO. VIDEO. Slepus apprecējušies konkurējošo televīziju spīdošākās zvaigznes Ilze Jaunalksne un Gundars Rēders

Šovu Dejo ar zvaigzni pamet Ansis Pūpols un ukrainiete Lesia Bogačova

Ilzei Jaunalksnei arī ir kailfoto

TV dīvai Jaunalksnei otra meita