Pēc 12 gadu laulības izjukusi Latvijas šlāger-kantri dziedātājas Linitas Mediņas un par viņu 14 gadus jaunākā vīra Ulda laulība. Žurnālam Ieva viņa atzinusies, kas noticis abu starpā. Laulāto dzīvesbiedru šķiršanās bijusi mierīga un pie vainas nav neviena trešā persona. Linitai Mediņai ir 49 gadi - viņas vīrs fotogalerijā pēdējos divos foto.

"Man šķiet, ka mums šis lēmums atnāca maksimāli godīgā ceļā. Varējām jau turpināt dzīvot tālāk un mēģināt apklusināt iekšējo balsi, kas teica: kaut kas nav labi – vai tiešām tāda ir tā patiesā mīlestība? Kaut kas ir beidzies.

Ikdienā mēs varam būt laba komanda, uz Uldi varu paļauties. Man arī nav vajadzīgi tauriņi vēderā, neuzskatu, ka mīlestība ir tauriņi vēderā, – manuprāt, tā ir miera un harmonijas izjūta, kad otrs saprot manu iekšējo būtību, to, kas notiek manā dvēselē. Un, ja es jūtos nesaprasta un ne īsti laimīga, vīrietis to jūt, un viņam šķiet: ja es nevaru darīt sievieti laimīgu, tad kam tas viss vispār vajadzīgs? Es nekad neteikšu nevienu sliktu vārdu par Uldi. Viņš ir labs! Nu man atkal jāapraudas... Vienkārši starp mums vairs nav sapratnes..."


Mediņa saka, ka abi ar Uldi šķīrušies krustu un šķērsu, un mēģinājuši salabt jau gadu, taču glābt attiecības tā arī nav izdevies. Vairāk lasiet žurnālā IEVA.

Raksta titulbilde no Facebook.