"Tā nu paliek ticība, cerība, mīlestība. Bet lielākā no tām — MĪLESTĪBA!" savā profilā sociālajos tīklos raksta mūziķis Kaspars Zemītis, daloties ar fotogrāfijām no draugu – Gundara Rēdera un Ilzes Jaunalksnes kāzām. Zemītis un viņa sieva Anda Zemīte kāzās bijuši vedēju lomā.

Pilnīgi slepeni 2019. gada 2.augustā gredzenus mijuši populārie TV žurnālisti Ilze Jaunalksne un Gundars Rēders, liecina trešo personu  publiskotā informācija. Laulības esot notikušas Jūrmalā kādā baznīcā - pavisam slepeni, šaurā draugu lokā, bez mediju klātbūtnes.

Arī abu žurnālistu draugs un kolēģis Sandijs Semjonovs dalījies ar kāzu foto mirkļiem - FOTOGALERIJA.Fotogrāfijās redzams, ka TV3 analītiskā raidījuma "Nekā personīga" ilggadējā veidotāja un vadītāja un LTV pārraides "1:1" žurnālists salaulājušies baznīcā.

Ilggadējam LTV žurnālistam Gundaram Rēderam šī ir otrā laulība. Pirmajā laulībā ar gleznotāju Baibu Rēderi dzimuši trīs bērni – meita Gundega un dēli Jēkabs un Gustavs.

Savukārt Ilzei Jaunalksnei ir divas meitas – Marta Elza un Terēze Anna no iepriekšējām attiecībām ar ārstu onkologu Mārtiņu Ziļevu.


Gundaram Rēderam ir 47 gadi, bet Ilze Jaunalksne novembrī svinēs 43.-šos šūpuļsvētkus. No sirds sveicam jauno pāri!